Komentáře

Zpět na článek

Petr Sokol: Korčok, nebo Pelegrini – Šest důvodů, proč dnes sledovat slovenské prezidentské volby

17 komentářů

reproman
7. dubna 2024 • 06:53
Ze srdce přeji Slovákům vše dobré na zvolené cestě na Východ, do náruče mafiánů a oligarchů ruského typu.
(Teď ještě u nás Babiš a budeme tam taky.)
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
7. dubna 2024 • 07:30
@reproman....... Di ty ferdo opravdu ? Zatím přeci pohodově jdeme na západ, do náruče západní multikulturní žumpy demokracie, plné podrazů, zloby a nenávisti k jiným názorů a neschopných vlád starat se o své občany......
reproman
7. dubna 2024 • 07:46
@RASPUTIN Jak vy rádi používáte slovo žumpa, to mě baví.
Zapad jde aktuálně do řiti, o tom žádná. Přesto do něj srdcem patřím víc než do Ruska. Co se nenávisti k jiným názorům týče, to v Rusku se za ně zabíjí nebo posílá do trestných táborů. Ne na Západě.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
7. dubna 2024 • 16:24
@reproman .. Prostě Rusko je náš Slovanský bratr, jsme rodina
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
7. dubna 2024 • 06:01
Smutek české válečné vlády, vyhrál a zaslouženě Pellegrini. A jinak Sokole, píše se Pellegrini, ne Pelegrini.😉
PEtr Tobes
6. dubna 2024 • 22:15
tak posledni pruzkum, ktery ted zverejnili po skonceni voleb, je 51,1 pro Korcoka, coz znamena, ze to bude hodne vyrovnane a muze to byt kdokoliv...a neni to exit poll..no tak to bude opravdu napinave a to se i ocekavalo
Papanikula
6. dubna 2024 • 21:12
Korčok = Drahoš

Nebo jako náš komunistick funkcionář , zelená guma lampasak Pávek


Doufejme , ze Slováci mají rozum a nezvolí Korčoka
Avatar - Lior Chaos}
Lior Chaos
6. dubna 2024 • 20:48
Naše média protěžují Korčoka, “jel” by zřejmě na stejné vlně liberálů a vyhovovalo by to pětidemolici. Dofám, že Slováci mají více rozumu a zvolí si vlastní cestu a politika, který se nebude řídit nesmyslnými kroky EU a NATO, ne jako Češi, kteří teď doplácejí na to, co si zvolili.
Uvidíme jestli se rozplyne vlhký sen MPA, prázdné nádoby, která prodávala mobily, která si myslela, že v Maďarsku nezvítězí v parlamentnich volbách Orbán.
A pak bylo ticho.
Přeji Slovákům aby volili správně.
reproman
6. dubna 2024 • 19:28
Ač mám pár dobrých kamarádů Slováků, tohle mě fakt nezajímá. Slováci jako národ chtěli žít sami po svém. V klidu jsme se rozešli, a od té doby je to čistě jejich věc, která je mi stejně lhostejná jako novodobé trampoty mojí bývalky.
PEtr Tobes
6. dubna 2024 • 19:50
@reproman np, kazdeho volba, me to docela zajima, kdyz vidim jak radi gauner Hranol a jak podleza zlocinci a nasemu nepriteli putinovi, tak me to lhostejnym nemuze nechat, ohrozuje to i nas..stejna jako Orban...hnus
Papanikula
6. dubna 2024 • 21:14
@PEtr Tobes
A vy podlézate Zelí ?

Je tam obcanska válka východu a zapadu s agresi Ruska a mají si to vyřešit sami
PEtr Tobes
6. dubna 2024 • 21:22
@Papanikula ze jsi putlerova filcka tady dokazujes dnes a denne, ale kdyz te to bavi...
PEtr Tobes
6. dubna 2024 • 19:00
tak jsem se paradne projel na kole, ted hodim neco na grill a pak si to nekdy po desate zapnu...myslim, ze Ivan Korcok ma slusne sance, Pelle ten zaver kampane dost podelal, viz vila atd..byl uplne marnej a bylo videt, jak ho to vlastne "nebavi", dela to hlavne kvuli svemu loutkovodici Hranolovi a je to poznat. no ale stejne muze uspet, kdyz prijde fakt hodne Harabinovcu a podobnych...proste dezole SK scena...tak uvidime
Not like Somebody
6. dubna 2024 • 17:39
Minimálně šest důvodů proč dělat cokoliv jiného než sledovat slovenské volby by měl dát dohromady každý
Papanikula
6. dubna 2024 • 15:05
Volíme Pellegriniho a ani jeden granát
Mirek Ohmálek
6. dubna 2024 • 17:36
@Papanikula Pellegrini je granát sám o sobě 🫣
Papanikula
6. dubna 2024 • 21:15
@Mirek Ohmálek
No určitě lepší než Eurohujer Koracak