Zprávy

Zpět na článek

Přišel čas zlegalizovat marihuanu? MUDr. Tomáš Zábranský odpovídal na vaše otázky v on-line chatu

90 komentářů

el.mimo
25. srpna 2011 • 23:59
Pravda! Podepsat, udávat, ničit lidem životy a vystavět si na tom kariéru, to bych nedokázal. Ale jsem hotov věřit, že tyto "hodnoty" mají mezi fízlama svou stavovskou cenu, co Romí?!**
kkk999
25. srpna 2011 • 23:58
Jinak souhlas: BLBOST A VYPATLANOST FETEK JE OPRAVDU NELÉČITELNÁ!!!
kkk999
25. srpna 2011 • 23:30
Jak se do lesa volá, tak se z něho i ozývá, křupane...aneb na hrubý pytel hrubá záplata, já nikoho, kdo se se mnou baví slušně, neurážím, ale s nějakou zasranou fetkou jsem na ten šup hotový
kkk999
25. srpna 2011 • 23:26
Až ty dokážeš jen setinu toho, co dokázal on, pak se s tebou budu bavit, šašku zfetovaný...
pek76
25. srpna 2011 • 18:19
co se divíš, kkk alias ku klux klaun
juraobava
25. srpna 2011 • 17:58
kkk999-Moc se mi vážně líbí, jak tady všechny poučuješ o znalostech tvých, co se zákonů týká.
Když už jsi nejchytřejší ze všech, tak by sis měl uvědomit, že jsi zde několikrát vyhrožoval bitím,fyzickou likvidací - viz. "Já bych tě proplesknul. vonrammstein - už se tě bojím, ty zfetovaný ***e, klidně dojeď, a zpátky už pojedeš černou sanitkou"
Vonrammstein přitom píše že fetky nesnáší
Je mi tě vlastně líto.THC pro nemocné jednou jistě bude uzákoněno,ale na tvou nemoc lidstvo lék asi nikdy nenajde.Jak známo, BLBOST je neléčitelná.
A samozřejmě si rýpnu ať má tvůj život smysl - faječku mám nacpanou něčím co nádherně voní, a hned po tom, co tohle odkliknu, to pomocí plamínku změním v hustý dým, který budu s náramným požitkem inhalovat - i když vím že je to zdraví škodlivé
Držím pěsti všem nemocným kteří potřebují THC k léčbě,petici jsem podepsal a doufám že se dočkáte potřebné pomoci co nejdříve!!
placirkabodlo
25. srpna 2011 • 15:45
urazet, zakazovat a vyhrozovat - to od tebe neni vubec hezke!
el.mimo
25. srpna 2011 • 13:56
Kovaný bolševik, agent StB a navíc zcela mimo obor toxikologie. Tedy docent dojmolog! Několikrát jsem vám sem dal link na práce dr. Greenspana, jež se na Harvardu tématem zabývá 35 let. Jenže to byste nesměl být křupan, co stěží ovládá jazyk mateřský.
Mimochodem, Romí, už chápu proč jste takový trotlík! Mít otce agenta StB a strýce důvěrníkem, to potom těžko může může z člověka vyrůst něco jiného než kreatura jako vy. Opravdu k politování...**
kkk999
25. srpna 2011 • 13:09
Doc.MUDr Oldřich Vinař, DrSc. - Tento člověk je autorem článků na akademonu, chcete, fetky, tvrdit, že tomu nerozumí? Rozhodně líp. než my všichni tady dohromady...
kkk999
25. srpna 2011 • 13:03
PS: Pro redakci Reflexu: důrazně doporučuju zabanovat ubožáky, kteří tady opakovaně soustavně porušují platné zákony této země. Ať už si o mnoha současně platných zákonech myslím své, jsou platné a povinností každého občana této země je platné zákony respektovat. Zejména upozorňuji na §287 trestního zákona, což je šíření a propagace drog...dále upozorňuji na to, že držení, JAKÉHOKOLIV množství ilegální drogy je minimálně přestupkem!!!
Myschak: Mně je zase blivno z ubožáků, kteří argumenty a fakta, podpořená řadou vědců, kteří nepochybně v tomto oboru mají nesrovnatelně vyšší vzdělání a znalosti, neberou v potaz a považují se za znalce lepší, než např. člen mezinárodních psychiatrických společností...TY PŘIHLOUPLÝ CENZORE, TY JSI ÚCHYL, KDYŽ NEUMÍŠ PŘIJMOUT NÁZOR, KTERÝ JINÝ NEŽ TVŮJ A DÁVEJ SI VELIKÝ POZORM ABYCH SI TĚ NEZJISTIL A NEPOSTAVIL PŘED SOUD ZA URÁŽKY A POMLUVY, KTERÉ O MNĚ ŠÍŘÍŠ!!!