Zprávy

Zpět na článek

Přišel čas zlegalizovat marihuanu? MUDr. Tomáš Zábranský odpovídal na vaše otázky v on-line chatu

90 komentářů

pek76
25. srpna 2011 • 18:19
co se divíš, kkk alias ku klux klaun
juraobava
25. srpna 2011 • 17:58
kkk999-Moc se mi vážně líbí, jak tady všechny poučuješ o znalostech tvých, co se zákonů týká.
Když už jsi nejchytřejší ze všech, tak by sis měl uvědomit, že jsi zde několikrát vyhrožoval bitím,fyzickou likvidací - viz. "Já bych tě proplesknul. vonrammstein - už se tě bojím, ty zfetovaný ***e, klidně dojeď, a zpátky už pojedeš černou sanitkou"
Vonrammstein přitom píše že fetky nesnáší
Je mi tě vlastně líto.THC pro nemocné jednou jistě bude uzákoněno,ale na tvou nemoc lidstvo lék asi nikdy nenajde.Jak známo, BLBOST je neléčitelná.
A samozřejmě si rýpnu ať má tvůj život smysl - faječku mám nacpanou něčím co nádherně voní, a hned po tom, co tohle odkliknu, to pomocí plamínku změním v hustý dým, který budu s náramným požitkem inhalovat - i když vím že je to zdraví škodlivé
Držím pěsti všem nemocným kteří potřebují THC k léčbě,petici jsem podepsal a doufám že se dočkáte potřebné pomoci co nejdříve!!
kkk999
25. srpna 2011 • 23:30
Jak se do lesa volá, tak se z něho i ozývá, křupane...aneb na hrubý pytel hrubá záplata, já nikoho, kdo se se mnou baví slušně, neurážím, ale s nějakou zasranou fetkou jsem na ten šup hotový
kkk999
25. srpna 2011 • 23:58
Jinak souhlas: BLBOST A VYPATLANOST FETEK JE OPRAVDU NELÉČITELNÁ!!!
kkk999
25. srpna 2011 • 13:09
Doc.MUDr Oldřich Vinař, DrSc. - Tento člověk je autorem článků na akademonu, chcete, fetky, tvrdit, že tomu nerozumí? Rozhodně líp. než my všichni tady dohromady...
el.mimo
25. srpna 2011 • 13:56
Kovaný bolševik, agent StB a navíc zcela mimo obor toxikologie. Tedy docent dojmolog! Několikrát jsem vám sem dal link na práce dr. Greenspana, jež se na Harvardu tématem zabývá 35 let. Jenže to byste nesměl být křupan, co stěží ovládá jazyk mateřský.
Mimochodem, Romí, už chápu proč jste takový trotlík! Mít otce agenta StB a strýce důvěrníkem, to potom těžko může může z člověka vyrůst něco jiného než kreatura jako vy. Opravdu k politování...**
kkk999
25. srpna 2011 • 23:26
Až ty dokážeš jen setinu toho, co dokázal on, pak se s tebou budu bavit, šašku zfetovaný...
el.mimo
25. srpna 2011 • 23:59
Pravda! Podepsat, udávat, ničit lidem životy a vystavět si na tom kariéru, to bych nedokázal. Ale jsem hotov věřit, že tyto "hodnoty" mají mezi fízlama svou stavovskou cenu, co Romí?!**
myschak
25. srpna 2011 • 08:43
Pro kkk.999: Tak moje poslední slova na tvou hlavu, Lupači, budou asi taková: jsi velmi nešťastný, osamocený, chorý a v podstatě docela hnusný člověk, který jen otravuje život jiným lidem. Já jsem na druhou stranu šťastný, mám skvělou ženu (11 let) zrovna včera jsme si krásně zapíchali, práci v pohodě a to, že kouřím marihuanu, mi ve spokojeném životě naprosto nebrání. Nikoho tím neotravuju, nikdy jsem neměl problémy se zákonem. Můžeš mi nadávat v diskuzi do *** jak chceš, primitive, ale to je asi tak jediné, co umíš. Nadávat, otravovat a kopírovat fráze. Je mi tě líto, tuto diskuzi opouštím a už sem nikdy nevkročím, protože je mi z tvých "názorů" fakt blivno. Moc ti přeju, aby sis našel ženskou tvých snů, která ti ho občas přeblafne, pak tě snad tyhle blbosti, co tady plácáš, přejdou.

PS: Pro redakci Reflexu, důrazně vám doporučuji zaBANovat tohohle magora, protože kvůli takovým "nadpozemským a vševědoucím" lidem se nemíním zúčastňovat a vůbec chodit na tyto servery. Přicházíte o čtenáře. Sám pracuji jako webeditor a cenzor, takže vím, co za úchyly se občas vyskytuje a jak nám pak kvůli tomu odchází naštvaní čtenáři. JFX, love you!

HOWGH
placirkabodlo
25. srpna 2011 • 10:24
bonzovat a zakazovat, to od tebe neni moc pekne!