Rozhovory

Zpět na článek

Fiala pro Reflex: Prý mám dávat více najevo emoce či odhalovat soukromí, to nedělám a dělat ani nebudu

20 komentářů

willi48
4. ledna 2024 • 17:42
Proboha, fialko, nic už do toho nepřidávej ! Naprosto katastrofální obsah a vysílání signálů s dalším určitě šíleným doplněním by určitě mnoho posluchačů a čtenářů nemuselo ve zdraví přežít. Alespoň v něčem buď k národu ohleduplný.
Hulin No More
4. ledna 2024 • 16:08
Dělá to skvěle. Zajímají mě výsledky, ne burešovo fucking Prostřeno.
Uživatel_576949
4. ledna 2024 • 20:20
Pokud je soukromí stejně nudné jako vy, tak raději ne. A emoce, ty bych zařadila častěji. Ta groteska před německým markerem fakt pobavila, několik zemí Evropy. Teď můžete vyrazit do Polska tam stále platí na některé zboží nulové DPH.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
4. ledna 2024 • 20:08
Škoda, že prezidentem není Drahoš. Byla by to s Nuttelou neskutečná dvojka, která by mohla vystupovat po celém světě.
Saša Krach
4. ledna 2024 • 19:28
@Miroslav Hraběta Absolutní souhlas...Jeden úspěšný politolog....
Druhý velmi úspěšný podnikatel a ekonom...
😂😂😂😂😂😂😂😂
Miroslav Hraběta
4. ledna 2024 • 18:32
Pravý opak pomateného neurotika Bureše 👍
Miroslav Hraběta
4. ledna 2024 • 18:11
@Spytar Tak to je krásné neštěstí 😃😃
Spytar
4. ledna 2024 • 17:48
Prosím. Nedávejte sem furt toho slizkého prolhance!
Jak vidím tu jeho tupou prolhanou kariérní šišku na monitoru, je mi zle.
🤢
Hulin No More
4. ledna 2024 • 16:26
@Saša Krach Mám pro tebe jednu špatnou zprávu: čeká nás skvělá budoucnost ...

... a jednu dobrou: ty ji neprožereš.
bella.
6. ledna 2024 • 23:08
Mně nevadí, když se PS pohádají, když vidím okolní státy, jak tam to vře, nevím proč tady z toho pořád někdo dělá vědu.
Premiér Fiala by měl jít zpátky učit.A to na základku! Má obor čeština, děják. Čeština je nutná, Ukrajinci neumí a dějepis ho snad po létech , kdy místo učit dělal politickou kariéru poučí znova o tom kdo jsme a koho máme kolem sebe. A to nejen v Schengenu, nejen v EU , ale i o tom kdo sem proudí z Ukrajiny .I to je v dějepisu ..Vládu nechť přenechá logickým mozkům, jeho humanitní vzdělání vskutku nápor na mozkovnu není. A podle toho to tady tak vypadá.Zvedlo mě ze židle, jak lže sám sobě a jak se vidí !
Mimochodem Nutellu jsem nikdy nepozřela , takovou hmotou se nekrmím a kečup jestli tak 1x za 2 měsíce na nějaké pizze. Fakt vybral standardní a běžnou stravu Čechů.
Pavel Maleček
5. ledna 2024 • 11:10
Fiala by si měl především připusti, že to co ho k vládnutí dostalo nebyly jeho schopnosti, ale zhnusení a strach těsné většiny voličstva duem Babiš-Okamura. Od nichž se liší jen svou studenou bezemočností. Zejména ve "výsledcích" domácí politiky.
No a emoce držet na uzdě Fiala musí. Když by se jimi nechal unést, sám by na sebe mohl prásknout to, co stejně všichni myslící vědí. Že je jen figurkou v rukou brněnského Don Pabla Blažka - skutečného premiéra, jehož příkazy bezmyšlenkovitě, proto bezemočně plní.
Richard Šebesta
4. ledna 2024 • 20:25
@Miroslav Hraběta No vidíš Hraběto vyjímečně s tebou na chvíli souhlasím. Bureš je neurotik ale Fiala je flegmatik ale ve finále jsou oba neschopni.Bureš krade pro své podniky ze státního rozpočtu a Fialenko zase dotuje místo našich lidí Ukrajince. Takže 0 od 0 pojde !
viktor viktor
4. ledna 2024 • 20:19
Mně zajímají výsledky a plnění předvolebních slibů . A tady jsou. Zvyšování daní, okradení důchodců o ca 1000KČ/ měs., 3 ministerstva s novými zaměstnanci navíc, vlastní , česká el. energie dražší než je běžné v EU, NEJVYŠŠÍ inflace v EU, souhlas s přijímáním muslimů, podpora 650 000 ukrajinců
( 5000 KČ / měsíc / osobu ) , kteří si jezdí bez problémů na Ukrajinu a zpět do CZ, astronomické půjčky ( dluhy ! ) na nákup zbraní , nákup chybějících léků, které jednou příjdou, ale nikdo neví kdy, mejdan u ministra Jurečky po masakru na pražské univerzitě atd. atd. Nu a po Hradě pobíhá KSČ.
TAKŽE VÝSLEDKY BY TU BYLY . To se nedá upřít. A to za pouhé dva roky fialové vlády. Tuhle vládu už může opravdu podporovat jen imbecil s vodnatou hlavou…
Saša Krach
4. ledna 2024 • 18:15
@Miroslav Hraběta
Zdravim janku.... napiš něco....ať se zasmějí čtenáři.😂
Saša Krach
4. ledna 2024 • 17:38
Většině lidí je jedno kdo zrovna vládne i mně je to jedno....A začnou se zajímat teprve až jim začne být divné toto vládnutí.
Vládne nám pět stran a vůbec nemají rozepře.... Už toto je divné, dalo by se říci neskutečně divné....A tady je ten zakopaný pes....Který se časem sám vyhrabe....a bude hodně hlasitě štěkat.😂
Saša Krach
4. ledna 2024 • 17:18
@Hulin No More Těší mne tvá starost o mně...😂
Saša Krach
4. ledna 2024 • 16:15
@Hulin No More Ano, výsledky.........😂
bella.
7. ledna 2024 • 00:19
@Hulin No More Konkrétně! Co dělá Fiala skvěle ?
Sem s tím!
Richard Šebesta
4. ledna 2024 • 20:56
@Hulin No More Ty Hulin. čeká nás skvělá budoucnost,to jsem už slyšel kdysi, zhruba před 50 léty a říkali to soudruzi a ti druzi. No vidíš a jak to dopadlo ? Soudruzi padli po zhruba 15 letech . Fialová vláda tak dlouho nevydrží tak asi 21 měsíců iba ako hovoria Maďari !
Saša Krach
4. ledna 2024 • 17:45
@Saša Krach Nebo zasedání vlády skončí s balíkem kompromisů....Ale to nemá budoucnost to je údržba......