Rozhovory

Zpět na článek

Fiala pro Reflex: Prý mám dávat více najevo emoce či odhalovat soukromí, to nedělám a dělat ani nebudu

20 komentářů

bella.
6. ledna 2024 • 23:08
Mně nevadí, když se PS pohádají, když vidím okolní státy, jak tam to vře, nevím proč tady z toho pořád někdo dělá vědu.
Premiér Fiala by měl jít zpátky učit.A to na základku! Má obor čeština, děják. Čeština je nutná, Ukrajinci neumí a dějepis ho snad po létech , kdy místo učit dělal politickou kariéru poučí znova o tom kdo jsme a koho máme kolem sebe. A to nejen v Schengenu, nejen v EU , ale i o tom kdo sem proudí z Ukrajiny .I to je v dějepisu ..Vládu nechť přenechá logickým mozkům, jeho humanitní vzdělání vskutku nápor na mozkovnu není. A podle toho to tady tak vypadá.Zvedlo mě ze židle, jak lže sám sobě a jak se vidí !
Mimochodem Nutellu jsem nikdy nepozřela , takovou hmotou se nekrmím a kečup jestli tak 1x za 2 měsíce na nějaké pizze. Fakt vybral standardní a běžnou stravu Čechů.
Pavel Maleček
5. ledna 2024 • 11:10
Fiala by si měl především připusti, že to co ho k vládnutí dostalo nebyly jeho schopnosti, ale zhnusení a strach těsné většiny voličstva duem Babiš-Okamura. Od nichž se liší jen svou studenou bezemočností. Zejména ve "výsledcích" domácí politiky.
No a emoce držet na uzdě Fiala musí. Když by se jimi nechal unést, sám by na sebe mohl prásknout to, co stejně všichni myslící vědí. Že je jen figurkou v rukou brněnského Don Pabla Blažka - skutečného premiéra, jehož příkazy bezmyšlenkovitě, proto bezemočně plní.
Uživatel_576949
4. ledna 2024 • 20:20
Pokud je soukromí stejně nudné jako vy, tak raději ne. A emoce, ty bych zařadila častěji. Ta groteska před německým markerem fakt pobavila, několik zemí Evropy. Teď můžete vyrazit do Polska tam stále platí na některé zboží nulové DPH.
viktor viktor
4. ledna 2024 • 20:19
Mně zajímají výsledky a plnění předvolebních slibů . A tady jsou. Zvyšování daní, okradení důchodců o ca 1000KČ/ měs., 3 ministerstva s novými zaměstnanci navíc, vlastní , česká el. energie dražší než je běžné v EU, NEJVYŠŠÍ inflace v EU, souhlas s přijímáním muslimů, podpora 650 000 ukrajinců
( 5000 KČ / měsíc / osobu ) , kteří si jezdí bez problémů na Ukrajinu a zpět do CZ, astronomické půjčky ( dluhy ! ) na nákup zbraní , nákup chybějících léků, které jednou příjdou, ale nikdo neví kdy, mejdan u ministra Jurečky po masakru na pražské univerzitě atd. atd. Nu a po Hradě pobíhá KSČ.
TAKŽE VÝSLEDKY BY TU BYLY . To se nedá upřít. A to za pouhé dva roky fialové vlády. Tuhle vládu už může opravdu podporovat jen imbecil s vodnatou hlavou…
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
4. ledna 2024 • 20:08
Škoda, že prezidentem není Drahoš. Byla by to s Nuttelou neskutečná dvojka, která by mohla vystupovat po celém světě.
Miroslav Hraběta
4. ledna 2024 • 18:32
Pravý opak pomateného neurotika Bureše 👍
Saša Krach
4. ledna 2024 • 19:28
@Miroslav Hraběta Absolutní souhlas...Jeden úspěšný politolog....
Druhý velmi úspěšný podnikatel a ekonom...
😂😂😂😂😂😂😂😂
Richard Šebesta
4. ledna 2024 • 20:25
@Miroslav Hraběta No vidíš Hraběto vyjímečně s tebou na chvíli souhlasím. Bureš je neurotik ale Fiala je flegmatik ale ve finále jsou oba neschopni.Bureš krade pro své podniky ze státního rozpočtu a Fialenko zase dotuje místo našich lidí Ukrajince. Takže 0 od 0 pojde !
Spytar
4. ledna 2024 • 17:48
Prosím. Nedávejte sem furt toho slizkého prolhance!
Jak vidím tu jeho tupou prolhanou kariérní šišku na monitoru, je mi zle.
🤢
Miroslav Hraběta
4. ledna 2024 • 18:11
@Spytar Tak to je krásné neštěstí 😃😃
Saša Krach
4. ledna 2024 • 18:15
@Miroslav Hraběta
Zdravim janku.... napiš něco....ať se zasmějí čtenáři.😂
willi48
4. ledna 2024 • 17:42
Proboha, fialko, nic už do toho nepřidávej ! Naprosto katastrofální obsah a vysílání signálů s dalším určitě šíleným doplněním by určitě mnoho posluchačů a čtenářů nemuselo ve zdraví přežít. Alespoň v něčem buď k národu ohleduplný.
Saša Krach
4. ledna 2024 • 17:38
Většině lidí je jedno kdo zrovna vládne i mně je to jedno....A začnou se zajímat teprve až jim začne být divné toto vládnutí.
Vládne nám pět stran a vůbec nemají rozepře.... Už toto je divné, dalo by se říci neskutečně divné....A tady je ten zakopaný pes....Který se časem sám vyhrabe....a bude hodně hlasitě štěkat.😂
Saša Krach
4. ledna 2024 • 17:45
@Saša Krach Nebo zasedání vlády skončí s balíkem kompromisů....Ale to nemá budoucnost to je údržba......
Hulin No More
4. ledna 2024 • 16:08
Dělá to skvěle. Zajímají mě výsledky, ne burešovo fucking Prostřeno.
Saša Krach
4. ledna 2024 • 16:15
@Hulin No More Ano, výsledky.........😂
Hulin No More
4. ledna 2024 • 16:26
@Saša Krach Mám pro tebe jednu špatnou zprávu: čeká nás skvělá budoucnost ...

... a jednu dobrou: ty ji neprožereš.
Saša Krach
4. ledna 2024 • 17:18
@Hulin No More Těší mne tvá starost o mně...😂
Richard Šebesta
4. ledna 2024 • 20:56
@Hulin No More Ty Hulin. čeká nás skvělá budoucnost,to jsem už slyšel kdysi, zhruba před 50 léty a říkali to soudruzi a ti druzi. No vidíš a jak to dopadlo ? Soudruzi padli po zhruba 15 letech . Fialová vláda tak dlouho nevydrží tak asi 21 měsíců iba ako hovoria Maďari !
bella.
7. ledna 2024 • 00:19
@Hulin No More Konkrétně! Co dělá Fiala skvěle ?
Sem s tím!