Zprávy

Zpět na článek

Časová osa útoku na filozofické fakultě: Ve 12:20 první podezření, ve 3 začala střelba, ve 4 zemřel útočník

7 komentářů

Josef Pitak
23. prosince 2023 • 10:16
Hrozný čeho jsme se tu dočkali, taková tragédie.
Policie neměla zveřejňovat své záběry, neudělali co mohli, jenom se ne-předvedli. Na dálnici sledují kdejaké auto z vrtůlníku, jestli jede ve správném pruhu a tady nemohli "v Praze", kde vrtůlník mají provést v budově rychlejší zásah shora i zdola...Nechápu absenci policejního snajpra, také se v Praze žádný nenašel? Ve francii mají policisté dlouhé zbraně běžně, jsou ponaučeni...My jsme po všech těch podobných zprávách z okolních zemí stále nepřipravení. Pan Rakušan nám stále vymývá mozek, jak vše zvládli, ale je na nás posoudit jejich výsledek. Podle mého názoru by měly padat hlavy na ministerstvu vnitra.
Luboš Leurich
21. prosince 2023 • 22:03
Spoléhat na to, že student, který chce ukončit život, pojede podle rozvrhu do Celetné mi přijde naivní. Tím spíš, když věděli o vraždě otce. I kdyby do Celetné jel, evakuace by ho přiměla změnit plán. Od čeho má policie analytiky? Pravda je, že času nebylo nazbyt, ale...
Jaroslav Cimrman
21. prosince 2023 • 21:04
Nemůžu se ubránit dojmu, že policie dost věcí pohnojila - jako obvykle.
Pepa Zahrádka
21. prosince 2023 • 22:25
@Jaroslav Cimrman Anonymní hrdino, který se jste tak zbabělý, že používáte falešný profil raději mlčte.
Jaroslav Cimrman
21. prosince 2023 • 22:35
@Pepa Zahrádka A jak jste přišel na takovou blbost? To Vám mám poslat ofocenou občanku? Kromě toho nevím, jestli jste někdy po policii něco chtěl řešit, ale moje zkušenosti jsou opravdu tristní a získal jsem neodbytný pocit, že všechny ty vtipy o nich jsou často bohužel pravdivé 🤦🏻‍♂️ Jinak se Cimrman opravdu jmenuju a nemám důvod se skrývat - za svým názorem na policii si stojím.
Pepa Zahrádka
21. prosince 2023 • 22:52
@Jaroslav Cimrman vy budete onv, odbornik na všechno, J. Cimrman to je jen trochu originálnější než Novàk, ale třeba se mýlím, důkaz není...
Jaroslav Cimrman
21. prosince 2023 • 22:58
@Pepa Zahrádka Netvrdím, že se tak jmenuju od narození 😉 Ale v občance to mám. Chcete důkaz? Můj účet je na Novinkách ověřený bankovní identitou. Najděte si mě v diskuzích. A ano - jsem typický ONV, proto to jméno 🤷🏻‍♂️ Ale abych mohl být opravdový ONV, léta jsem studoval všechno možné a tak mám s Cimrmanem společného mnohem víc než jméno...