Zprávy

Zpět na článek

Zemřel Karel Schwarzenberg, bývalý ministr zahraničí, předseda TOP 09 a kandidát na prezidenta

21 komentářů

Avatar - Ladislav Sedlák}
Ladislav Sedlák
12. listopadu 2023 • 12:10
Odešel český kníže. Zde je zbytečné psát něco špatného to víme všichni neb to byl kníže, šlechtic a člověk.
viktor viktor
12. listopadu 2023 • 12:35
@Ladislav Sedlák Podle jména a akcentu určitě ne český kníže. Navíc připomenu, že už TGM zrušil šlechtické tituly. Ale měl rád ženy a tak byl alespoň sexuálně zdravě orientovaný. Ne jako třeba teplý Venda z ČT24 a podobné „ hvězdy “ současné české kultůry a politiky. P. S. - nemám nic proti teplým poživatinám, třeba kachynce z trouby…. apd.
Avatar - Ladislav Sedlák}
Ladislav Sedlák
12. listopadu 2023 • 12:47
Jinak další problémy v životě nemáte???
TGM byl původně germanista to jistě víte.
viktor viktor
12. listopadu 2023 • 13:06
@Ladislav Sedlák …Já ne a vy máte nějaké problémy ? TGM byl Čech a vzděláním germanista, který zvládal češtinu . To nevylučuje , co popisuji výše.
L M
12. listopadu 2023 • 10:30
Podelim se o jednu zajimavost ktera neni vseobecne znama :
Knize S. v pozici ceskeho ministra zahranici na pracovni ceste po severni Africe pri diskusi jednomu mistnimu chudemu starostovi (staresinovi, nacelnikovi) vesnice nabidl, ze mu zaridi o co si rekne. Ten pozadal o pocitac. Ministra zajimalo proc kdyz ve vesnici nemaji elektrinu. Pry proto, aby ho mohl prodat a vycistit mistni studnu ze ktere vesnice bere vodu. Zaplatil tedy vycisteni studny. Ze sveho, ne ze statniho rozpoctu. Zadnym tiskem to neprobehlo protoze neslo o PR. Tuhle info mam od pana z jeho tehdejsiho doprovodu ktery to s nim zazil.

Cest jeho pamatce.
Ales Chocholousek
12. listopadu 2023 • 09:51
Skoda, ze poslednimi vyroky ke kauze Feri si poslapal svoji povest
Juchin
12. listopadu 2023 • 09:11
Zřejmě poslední Osobnost v české politice.... Čest, slušnost, odvaha... s ním odchází, dneska už se tyhle "starosvětské" ctnosti nenosí. Bohužel.
Richard Šebesta
12. listopadu 2023 • 08:52
Kníže Schwarzenberg byl zajímavou postavou naši polistopadové éry. Politicky jsem se s ním neshodl ale když kandidoval na presidenta v první přímé volbě v roce 2013 ve finále se Zemanem dostal můj hlas. Byl by určitě lepší president než ten opilec a lhář.
viktor viktor
12. listopadu 2023 • 11:07
@Richard Šebesta Já vím, že Schwarzenberg a Zeman byli do poslední chvíle v pozitivním kontaktu a Schwarzenberg si vážil Zemana jako inteligentního a vzdělaného diskutéra. Jednostrannou nenávist vůči Zemanovi mají jen vymyté závistivé mozečky. Obvyklé v českém rybníku, bohužel.
Richard Šebesta
12. listopadu 2023 • 11:38
@viktor viktor. Na něčem se my dva shodneme na něčem ne. Já nazývám věci pravými jmény. Zeman je lump a gauner a taky opilec a 100 násobný lhář. To jsou holá fakta. Nechápu lidi co ho volili a ještě dnes ho berou. Vždyť on nikdy nic nesplnil co slíbil a nikdy neuměl přiznat svoje chyby. Mimochodem četl jsem jeho knihu, první z doby kdy odešel údajně z politiky 2002 i v té knize (Jak jsem se v politice mýlil) lže jako když tiskne. Třeba jen když popisuje kauzu OLOVO kterou sice tak trochu odsoudil ale ve skutečnosti ji zosnoval Šlouf se Zemanovým vědomím. Důkaz blbosti voličů Zemana bych dokázal ještě na jedné situaci. Slíbil svým voličům referendum o NATO, když ale socani vyhráli volby svůj slib nesplnil, žádné referendum nebylo. Zeman je a byl chlape podvodník ale má jedno kouzlo to beru. Uměl svým voličům lhát a dělat plané sliby a oni ho stále volili. To nejsou občané ale ovčané.
viktor viktor
12. listopadu 2023 • 11:59
@Richard Šebesta Pokud vím, omluvil se velice jasně za povolení k přeletu US letadel na bombardování Jugoslavie. O tom, že zmínky o jeho alkoholismu jsou jen drby, těch co mu nepřejí jsem přesvědčen. Právě tak o tom, že Schwarzenberg si se Zemanem rád a dobrovolně “ pokecal “ . To opravdové a vlastizrádné lhaní vidím u současné vlády. Speciálně u mistra Nutelly .
JanaBa
12. listopadu 2023 • 08:27
Upřímnou soustrast pozůstalým. Je mi to líto. R.I.P.
Avatar - epr3}
epr3
12. listopadu 2023 • 08:04
Ja, ja, Kárl Šláfnberg už může v klidu spát spánkem věčným. Revitalizaci jeho panství jsme mu všichni zaplatili miliardami. A jestli mi za něj ukápla slza? Počkejte, musím zavzpomínat.....Ne.
Avatar - Ladislav Sedlák}
Ladislav Sedlák
12. listopadu 2023 • 12:49
@epr3
Svatá pros***, je to vůbec možná, že se zde objeví nemocný člověk, který neumí česky a nikdo mu nepomůže?
viktor viktor
12. listopadu 2023 • 14:41
@Ladislav Sedlák ..Když marodíte, tak sem nelezte a zůstaňte pod dekou. Tady nejste v ČT24 u teplého Vašššíka.
Avatar - epr3}
epr3
12. listopadu 2023 • 17:20
@Ladislav Sedlák Jestli máte problémy s prostatou, nechte si předepsat Tamsulosin. A až se vymočíte, buďte od té dobroty a vysvětlete mi, v čem je můj příspěvek nečesky. Člověk se učí celý život a já se rád dovzdělám.
Uživatel_5670214
12. listopadu 2023 • 07:06
Doufám, že si zdejší intelektuální jelita tentokrát odpusti své debilní komentáře.
R.I.P.
viktor viktor
12. listopadu 2023 • 10:06
@Uživatel_5670214 …Jako jelito víte, kde je vaše místo 🤪.
Avatar - Ladislav Sedlák}
Ladislav Sedlák
12. listopadu 2023 • 17:39
@viktor viktor
Pane, Vy jste místní intelektuál???
stoura
12. listopadu 2023 • 06:16
No to je neštěstí!
Petr Jenikovsky
12. listopadu 2023 • 07:40
Tak nějak tuším že o vás se psát nebude.