Zprávy

Zpět na článek

Petr Pithart, Jiří Bartoška nebo Karel Schwarzenberg. Prezident ocenil 62 osobností

20 komentářů

viktor viktor
29. října 2023 • 09:50
Soudruh Pávek zapomněl na vyznamenání kolegy . Opravdu chybí soudruh kapitán Minařík, Pávkův soudruh ve zbrani v boji proti “ prohnilému “ západu. Tak příští rok soudruhu Pávku !
pablo41
29. října 2023 • 09:07
Pane prezidente, děkuji Vám za příjemný zážitek ! A že to příjemné bylo svědčí neurvalé výkřiky soudruhů.
viktor viktor
29. října 2023 • 09:23
@pablo41 …Musím vás politovat. Vy jste invalidní ( hluchý a slepý ) již od dětství, nebo až po volbě soudruha agenta Pávka ? A příspěvky do KSČ máte zaplacené ?
pablo41
29. října 2023 • 09:35
@viktor viktor .....ubohost Vašich "příspěvků", viktore viktore je odpovidajíci velikosti mezírky ve Vaší hlavě tam kde má kterýkoliv zivočich mozek
pablo41
29. října 2023 • 09:40
..živočich.... Zařízení odmítá to podstatné jméno napsat. Možná se tam k Vám cpe ještě ta Lilie, nebo pod jakým jménem ten anonym vystupuje. Nejste to také Vy ?
viktor viktor
29. října 2023 • 09:42
@pablo41 …tak to se povedlo. Obdivovat kariéristu, komouše a zelenou gumu Pávka může opravdu jen duševní invalida, nebo láčkovec, který ani mozek nepotřebuje. Docházíte na Hrad pravidelně, nebo jen při placení KSČ príspěvků ?
viktor viktor
29. října 2023 • 07:26
Tak opravdový komunistický špión a předseda ZO KSČ na komunistické rozvědce Pávek vyznamenal své soudruhy ve zbrani, agenta StB Pitharta a bolševika Rychetského. Tomu všemu zatleskala ,v rudých šatech ,soudružka podplukovnice a politručka Pávková. V publiku asistovalo také Hradní strašidlo Eva Holubová…Sebranka společnosti mezi svými. To už opravdu chyběl jen zrádce Čurda a dr. Mengele…
Tomáš Kostelecký
29. října 2023 • 00:55
Dosud nepotrestaný, bolševický zločinec, který jako voják kolaboroval s nepřítelem patří na šibenici a ne, aby rozdával metály. Chcípni ty vlastizrádná a kolaborantská svin ě. Kulku, ale nezasloužíš, zmr de
pinkkk
29. října 2023 • 04:44
@Tomáš Kostelecký Jste pěkný dementní a arogantní debil, jen co je pravda. Co vychováte z vašich dětí, to si ani nechci představit.
Richard Šebesta
29. října 2023 • 10:24
@pinkkk Já si zase neumím představit co bude s děti obývajících náš údajně civilizovaný západ (Evropy) kde dnes v getech na předměstích vyrůstají noví bojovníci Alaha kteří se vždy nechají zverbovat pro správnou věc. Jsou jich už milióny a až začnou dělat svou revoluční činnost to budou Uršula a i naši eurohujeři čumět jak Alenka v říší divů. Problém bude že to ale odnesou tisíce nevinných lidi.Takže podle mne je dementní hlavně vedení EU protože svou politikou ženou Evropu do záhuby. Vy rozumbrado.To by vás mělo zajímat. Jsme totiž bohužel součásti EU takže se nás to týká taky.
pinkkk
29. října 2023 • 10:38
@Richard Šebesta Mají mazat z ghet tam, odkud přišli. Do Evropy lezou jen pro materiální výhody. Tak mazat a honem. Ano, já vím, že už je pozdě.
Lilith Černá
28. října 2023 • 22:39
Bolševik vyznamenával bolševiky - Rychetského a Pittharta. To, že se té taškařici propůjčila i Mašínová, už je jen důkazem totálního úpadku politiky a nesvéprávnosti mainstreamových médií. Takový trapas třicet let po tom slavném plyšáků a antikomunistických proklamacích lepšolidí vám ze srdce přeju! Hlavně že jste se tak okázale štítili Zemana.)))
giorgio287
28. října 2023 • 22:47
@Lilith Černá
Ovšem soudružka první politručka oslnila oděním se do rudé komunistické zástavy. Není to krása, takhle přiznat barvu? 😉👏👍
Lilith Černá
29. října 2023 • 07:54
@giorgio287 Taky jste si všiml?))) Já jsem se na trachtaci nedívala, škoda času, ale viděla jsem fotku na netu. To bylo první, co mě napadlo. Dvě prázdné nádoby zaduněly. A ten blb Pávek ještě v den výročí vzniku republiky pěje ódy na protektorskou EU! Co se v mládí naučíš... stačilo jen vyměnit SSSR za ojrosvaz. Z lokaje holt státníka nikdy neuděláš!
giorgio287
28. října 2023 • 22:05
Rudá hradní guma plácala nesmysly a pak ocenila hejno chartistů. A oni místo toho, aby bolševika poslali do Leninova mauzolea (slušně řečeno) si nechali připnout Leninův řád. I Mišík, kterému bolševici zakázali zpívat. To nevymyslíš!

Ale alespoň víme, kdo je soudruhův velký vzor - Batman! Taky umí převlíkat plášť
Lilith Černá
28. října 2023 • 22:40
@giorgio287 Upřímně vám závidím pevné nervy a žaludek. Mě tahle trachtace nechala zcela chladnou. Ať si ji ti bolšáni pěkně užijí. Zesměšnili se volbou tupého Pávka dostatečně a té ostudy si budou ještě leta užívat.
giorgio287
28. října 2023 • 22:50
@Lilith Černá
Ale vždyť sledovat tupého vlastizrádného bolševika, lezouciho do řiti nato a eurosojuzu bylo zábavné. Alespoň lid vidí, jaké hovádko si zvolil...
pinkkk
29. října 2023 • 04:46
@giorgio287 A že jste na prezidenta nekandidoval vy?
pablo41
29. října 2023 • 09:12
Nechala Vás chladnou ? Prolhaná Lilie, nebo pod jakým jménem to vystupujete, od rána Vás jsou plné stránky několika webů !
Lilith Černá
29. října 2023 • 12:26
@pablo41 Nenechala mě chladnou v tom smyslu, že by mě Pávek na hradě nesral! Nechala mě chladnou, protože jsem ji nesledovala. Měla jsem rozhodně lepší program. Ostatně, nesleduju ji žádný rok.