Zprávy

Zpět na článek

Choď do prdele, ti hovorím! Slovenský expremiér Matovič se popral s představiteli Ficova Směru-SD

6 komentářů

Saša Krach
13. září 2023 • 16:07
Bylo to opravdu zajímavé...Otázka je kdo za to získá více bodů.
Uživatel_5670214
13. září 2023 • 16:04
Ne nadarmo se říká, že na východ od Brna končí civilizace. Babiš je toho dokonalým důkazem.
Saša Krach
13. září 2023 • 16:11
@Uživatel_5670214 Zase jsi vedle..ale to bude ta patologická nenávist.
Zdravý člověk si hned vzpomene že v celku nedávno lítaly facky v našem parla­mentě­....­....­.😂
Richard Šebesta
13. září 2023 • 16:32
@Saša Krach Souhlas pověstná flákota. Já ti jednu fláknu ,když mi to vypneš. Mimochodem to přetahování a strkání u stolku tehdy předsedajícího na mně dodnes působí komicky. Když nic tak se člověk zasměje.
Richard Šebesta
13. září 2023 • 14:16
Volební kampaň vrcholí a emoce jedou na plno ! Horké slovenské hlavy šli do sebe. Faktem je že tato událost může Matovičovi a jeho OLANU uškodit určitě více než SMERU. Aby někdo narušoval předvolební mítink druhé straně tím že tam přijede se svým autem a tlampačem tam rušil mítink oné druhé strany je krajně nefér. Debaty a diskuse i hádky patří do diskusních pořadů a předvolebních klání v televizi a jiných medii. Matovič ví že jeho OLANO je blízko krachu ve volbách naopak Ficův SMER jede stále nahoru. Budu taky hodně zvědav jak o tom budou informovat naše provládní média které Ficův SMER nesnáší a spíše straní Matovičovi a jeho OLANU ? Typuji že nebudou moc objektivní.
Štěpán Kohout
13. září 2023 • 13:01
Pimprlove divadlo, kde se pere Lotrando s Kašpárkem.