Komentáře

Zpět na článek

Guru Jára dobývá český tisk. Jak to, že byl Reflex zase první?

16 komentářů

strassidlo
19. července 2011 • 19:28
Neblbněte, to všechno -tkaní, šití, mastičky -to dá děsnou práci! Zatímco usušit a sešmoulat jointíka a vyhulit žádná práce není a celej svět je potom tak legrační a báječný i bez mastiček a šatiček...
oldwomen
19. července 2011 • 19:21
Ne, nemyslím, že by onen záhonek byl majetkem Jiřího. Spíš to patřilo nějakýmu světovýmu revolucionáři. Boj se z něčeho financovat musí a pro ideologii dýchající sponzoři dílem vyhynuli, dílem vymřeli a dílem jsou zavření. Ještě že pámbu stvořil závisláky....
Ale ta představa... jedna kytka zabere tolik čísel čtverečních a dá tolik iontů.... z áru je to tolik... celej družstevní nadnárodní lán matroše v tý nejlepší kvalitě....
Víte co za tou zprávou vidím já? Zástup přadlen, tkadlen, švadlenek, které nebudou mít co dělat. Hromadu gatí a triček a fuseklí z parádního hypoalergeního materiálu, který nebudou prodaný. Kilometry jemňoučký lehoulince nažloutlý nitě, kterou je radost zpracovávat a která seskaná a setkaná i do jednoduché vazby má úžasnou schopnost namočením se semknout a nepustit na druhou stranu tkaniny ani kapku............
Regál mastiček na úlevu zvířátkům při masticidách (a lidský otoky převážně velkých kloubů)
Vidím nejspíš blbě. Blíž realitě budou plačící huliči.
strassidlo
19. července 2011 • 18:53
Vy myslíte, že ty lány snad patřily přímo Jiřímu? Vždyť z cizího krev neteče a nějaký matroš se dycky najde.
strassidlo
19. července 2011 • 18:51
Právě! Soudci v ČR neumí odsoudit jasný podvodníky, korupčníky a zloděje, policie odkládá jednu jasnou kauzu za druhou a tady se bude hledat paragraf na obecního pomrdnýho, kterej je ještě tak mazanej, že si za to nechá cálovat. Tak snad jedině berňák, že by mu to přepočítal.
oldwomen
19. července 2011 • 18:17
Todlecto je ale podpásofka.... Takhlec sypat sůl s pepřem do drásaný rány... Vy jeden Vy.....Ále už radši nic......
oldwomen
19. července 2011 • 18:15
Možná by mohli vydolovat jedno či dvě na vodě stojící pohlavní zneužití Při hodně velký snaze. Ale proč, když to i hodně blbej advokát rozmetá hned při prvním stání......
oldwomen
19. července 2011 • 18:13
můžete mi, prosím, naznačit, který nadpis či obsah článku za zhruba poslední dva roky jsem mínil vážně? Listovala jsem nedávnou dlouze místním archivem, nakoukla i do toho, co jsem si stáhla ze starého Rx, a kromě záchvatů exhibicionismu "v přímém přenosu" jsem našla jen samé záchvaty (bohužel spíš smutného) smíchu budící Vaše dávno ne žurnalistické počinky.
strassidlo
19. července 2011 • 16:09
To jo, huliče dnes budou omývat!
sendyman
19. července 2011 • 15:55
Ale no tak to jistě neznamená mnoho, ale psychicky to musí bejt strašný!
Tolik škody!
cypakus
19. července 2011 • 15:30
Jiří, vy byste si na to své ego měl vyřídit zbrojní pas, už to začíná být nebezpečné. Mimochodem, co v tom názvu článku není myšleno vážně?