Komentáře

Zpět na článek

Guru Jára dobývá český tisk. Jak to, že byl Reflex zase první?

16 komentářů

oldwomen
19. července 2011 • 18:13
můžete mi, prosím, naznačit, který nadpis či obsah článku za zhruba poslední dva roky jsem mínil vážně? Listovala jsem nedávnou dlouze místním archivem, nakoukla i do toho, co jsem si stáhla ze starého Rx, a kromě záchvatů exhibicionismu "v přímém přenosu" jsem našla jen samé záchvaty (bohužel spíš smutného) smíchu budící Vaše dávno ne žurnalistické počinky.
cypakus
19. července 2011 • 15:30
Jiří, vy byste si na to své ego měl vyřídit zbrojní pas, už to začíná být nebezpečné. Mimochodem, co v tom názvu článku není myšleno vážně?
strassidlo
19. července 2011 • 15:09
Poslední dobou vás nejspíš nikdo jiný ani pochválit nemůže. Nebýt pana Jandourka, tak ten váš plátek můžete úplně rozpustit.
K Járovi -Om nadsamci. Ty pipiny, co se poetricky nechají o*** a ještě mu za to platí, patří jednoznačněna psychinu. Jára je sice sociopatickej hajzlík, ale zdá se, že ty slípky k tomu nejspíš fakt násilím nenutil, takže nevím za co by jej policajti tak asi mohli zaklíčovat.
oldwomen
19. července 2011 • 18:15
Možná by mohli vydolovat jedno či dvě na vodě stojící pohlavní zneužití Při hodně velký snaze. Ale proč, když to i hodně blbej advokát rozmetá hned při prvním stání......
strassidlo
19. července 2011 • 18:51
Právě! Soudci v ČR neumí odsoudit jasný podvodníky, korupčníky a zloděje, policie odkládá jednu jasnou kauzu za druhou a tady se bude hledat paragraf na obecního pomrdnýho, kterej je ještě tak mazanej, že si za to nechá cálovat. Tak snad jedině berňák, že by mu to přepočítal.
ivanb
19. července 2011 • 14:28
...nemaje na výlevy tuposti diskutérů, mohl byste se snad odebrat někam do výroby anebo rovnou víte kam?!?!
sendyman
19. července 2011 • 12:04
i kdybyste to napsal rovnou do PERPLEXu, někdo to stejně vezme vážně!
Ale teď vážně:
Jak je? Těch 120ha musela bejt pro Vás rána, ne?
strassidlo
19. července 2011 • 14:58
Třeba ne. Co je to 120 hektárků v celosvětový produkci?
sendyman
19. července 2011 • 15:55
Ale no tak to jistě neznamená mnoho, ale psychicky to musí bejt strašný!
Tolik škody!
strassidlo
19. července 2011 • 16:09
To jo, huliče dnes budou omývat!