Zprávy

Zpět na článek

O půlnoci začala stávka - a také stávka proti stávce

9 komentářů

vladimirklecka
25. června 2011 • 09:46
Vážení občané, novináři i politici.
Je to smutné, ale stávka je naprosto LEGÁLNÍ forma protestu. Měli by jste si konečně uvědomit, že žijeme v demokratické zemi! Řeči o hrstce reakcionářů, kteří si berou za rukojmí většinu občanů jsou mimo mísu. A obzváště editorial pana Šafra na mne svým duchem dýchl 50. lety minulého století. Jen v opačném gardu. Na tapetě nebyli "buržoaisté", nýbrž "proletariát". Jsou to silná slova!!! A korunu tomu nasadil pan premiér, který v rozhovoru prohlásil, že téma odchodu do důchodu v pozdním věku a placené zdravotnictví do něhož měsíc co měsíc přitéká minimálně 5 miliard korun není tématem sociálním, nýbrž výhradně politickým.
A k těm pěti miliardám jsem dospěl jednoduše. V této zemi žije 10 milionů občanů. Kdyby jen polovina lidí byla výdělečně činná. I kdyby brala minimální plat, pak do systému zdravotního pojišťění měsíčně odvede 1100 korun českých. Ti kdož neumí počítat, nechť si vezmou k ruce kalkulačku...
ultimathule
18. června 2011 • 03:19
a nevopraví. Tady na to zjevně tak nějak serou.
avina
17. června 2011 • 10:26
Partička elity společnosti se bavila-fláka­či,vy­žírky,­křiklou­ni v metru­,ome­zenci,­....no­vodo­bá mládež/MOC odlišná té sametové 89/.
Pomohli bezdomovcům-dík za pobyt v teple....
Těším se,jak dědou­škové,­baič­ky/až jim bude 70/ budou na mé potomky pracovat.Ož DNES se jim Kal.Nečas směje-nastavují svou blbost pro ně,potřební
stone_pilot
16. června 2011 • 10:59
Mám to chápat tak, že ti, co tu stávku spískali a znepříjemňují nám život, jsou vlastně milí a slušní lidé? Teď to silně přeženu i za cenu toho, že to tady schytám, ale připadá mi to jak ss-man rozdávající v koncentráku dětem před odchodem do plynu bonbony. Vlastně dobrák, že jo......
sendyman
16. června 2011 • 11:34
No, trochu brutální to je...
sendyman
16. června 2011 • 07:40
"Refýž", sakra, "refýž"! To Vás to nepraští do očí, když to píšete?
pavel07
16. června 2011 • 07:57
Asi refíž pro triskáče.
sendyman
16. června 2011 • 08:26
Trijets!
ultimathule
16. června 2011 • 20:24
Taky mě to málem omráčilo. Jelito.