Zprávy

Zpět na článek

Vynalezli by dnešní náckové to co ti Hitlerovi?

18 komentářů

pavel07
13. června 2011 • 22:24
Ale no jo, nicméně věta "Dosáhnout tak desetiny jeho úspěchů..." mi přijde celkem adorující. Ano, vím, že tím je asi myšleno, jak pomohl svému národu z kolenou, že se neoslavujou koncentráky a podobné nadějné projekty té doby.
sendyman
13. června 2011 • 16:28
Kristepane, a kdo se posírá? Sirien ho taky neobdivuje, jen reaguje na ten Kolářův blábol, že byl "takový primitiv". To rozhodně nebyl...
pavel07
13. června 2011 • 09:30
Ale to snad ne. Leda by byl třímotorový tryskáč ?
pavel07
13. června 2011 • 09:20
Tipuju dle stylu Adam Kolář.
pavel07
13. června 2011 • 09:18
A co jako že byl charizmatický a schopný vyjednávač? Se jako máme posrat? Každý diktátor nebo vůdce přece musí být z podstaty charizmatický a schopný v tomto ohledu, jinak by nemohl být vůdcem. Důležitý je, k čemu své schopnosti použil a to vskutku není hodno obdivu.
filiprx
13. června 2011 • 08:51
Chvilku jsem si myslel, že píšete o Kalouskovi
ultimathule
12. června 2011 • 22:03
věta jediného odstavce nedává žádný smysl, chybí jí podmět. Opravdu si myslíte, že můžete psát do novin, když nezvládáte češtinu na úrovni ZŠ?
neilyoung
12. června 2011 • 14:01
Má-li být studie Focke-Wulf TA-183 MiG-15, tak proč není u samokřídla Horten Ho-229 zmínka, že jej amíci (s "malým zpožděním") uvedli v život jako B-2 Spirit...
sendyman
12. června 2011 • 01:20
Naprosto souhlasím a nemyslím si, že byste byl nacista!
V této souvislosti bych rád zmínil dávný výrok vynikajícího ruského herce Olega Tabakova, v souvislosti se seriálem 17 zastavení jara (hrál Schellenberga). Řekl něco v tom smyslu, že si seriálu váží, protože je to první SSSR dílo, které nelíčí nacisty jen jako tupá vraždící ***, ale také jako inteligentní a kulturní národ. Řekl, že teprve vítězství nad TAKOVÝM protivníkem získává tu pravou cenu...
sirien
11. června 2011 • 23:26
a než mě sem přijde obvinit nějakej ***amotnej blb co rozumí písmenkům, ale neumí číst*, ne, opravdu nejsem nacista

*věděli jste, že poslední roky stoupá faktická ***amotnost západního světa? Lidé sice "umí číst a psát", nicméně % lidí schopných POROZUMNĚT psanému projevu je o hodně, některé studie ukazují, že i o desítky procentních bodů, nižší než 100%. Super školství...