Zprávy

Zpět na článek

Tak trochu jiný lágr v Číně: Vězni jsou nuceni hrát počítačové hry

23 komentářů

sendyman
29. května 2011 • 20:33
To říká ten správnej zdejší letitej diskutér.
Dej si pozor, aby ti nepraskla žilka!
ultimathule
29. května 2011 • 18:25
Upřimně doufám, že Vás původní majitel nicku najde a udělá s Vámi krátký proces, jak tady mnohokrát sliboval. Vy si fakt zasloužíte krutý trest.
von.rammstein
29. května 2011 • 17:23
vůbec se s tím sprosťákem nebavte!
ultimathule
29. května 2011 • 14:38
To je marný. To hovado, nad kterým se rozčilujete-co občas píše v ženském rodě-, naprosto nemá v úmyslu diskutovat k věci. Pouze tu provětrává ukradený nick, je to taková jeho/její virtuální forma masturbace. Asi jako když někomu ukradnete hodně drahou koženou bundu, kterou byste si sám nikdy nemohl dovolit-ale budete v ní dělat ostudu jenom tam, kde máte naprostou jistotu, že nepotkáte původního majitele, protože víte, že jenom u zubaře by to neskončilo. Nebo jako když si na obouchaného Favorita přiděláte hvězdu z Mercedesu. Prostě skvělá značka na hromadě hoven. S původním Rammsteinem nemá společného naprosto nic, ten už sem buď nechodí vůbec, nebo pod jiným nickem.
ultimathule
29. května 2011 • 14:26
Co kdybyste se spakoval a táhnul do ***, vy ukradená p.íčo?
aznom
29. května 2011 • 14:20
Sedymane ty duše prostá,běž už něco dělat a netrap se tady.Jinak pro tebe platí také to co pro tvého fandu Rammsteina-běž do halzlu,pokud možno trvale!
sendyman
29. května 2011 • 14:17
A navíc, ty to přece víš!
A proto pořád píšeš "standart", já se z toho po.se.ru!
Ale ona je to "standarta". Že ty ses do těch pravidel nekoukl?
sendyman
29. května 2011 • 14:08
No jistě!
"Věděl jsem to, ale přehlédl". Tak proč ses tak vztekal, když jsem tě sarkasticky, leč slušně upozornil (a vykal jsem ti) ty dylino? Nevědel jsi, která bije, ty můj malej zlatej ***ku!
aznom
29. května 2011 • 14:06
Rammsteine člověče jak ti to říct tak nějak po tvojem,po stranicku?Už vím-běž do hajzlu!
von.rammstein
29. května 2011 • 14:02
Sendy Vám dovolil, abyste mu tykal? My se tu chováme slušně, pokud Vám slušné chování nic neříká, tak sem prosím nechoďte.