Zprávy

Zpět na článek

Tak trochu jiný lágr v Číně: Vězni jsou nuceni hrát počítačové hry

23 komentářů

von.rammstein
29. května 2011 • 17:23
vůbec se s tím sprosťákem nebavte!
ultimathule
29. května 2011 • 18:25
Upřimně doufám, že Vás původní majitel nicku najde a udělá s Vámi krátký proces, jak tady mnohokrát sliboval. Vy si fakt zasloužíte krutý trest.
ultimathule
29. května 2011 • 14:38
To je marný. To hovado, nad kterým se rozčilujete-co občas píše v ženském rodě-, naprosto nemá v úmyslu diskutovat k věci. Pouze tu provětrává ukradený nick, je to taková jeho/její virtuální forma masturbace. Asi jako když někomu ukradnete hodně drahou koženou bundu, kterou byste si sám nikdy nemohl dovolit-ale budete v ní dělat ostudu jenom tam, kde máte naprostou jistotu, že nepotkáte původního majitele, protože víte, že jenom u zubaře by to neskončilo. Nebo jako když si na obouchaného Favorita přiděláte hvězdu z Mercedesu. Prostě skvělá značka na hromadě hoven. S původním Rammsteinem nemá společného naprosto nic, ten už sem buď nechodí vůbec, nebo pod jiným nickem.
aznom
29. května 2011 • 11:00
Jak píše s despektem autor"rozbíjet kameny, kopat tunely a provozovat jiné práce za neustálého dohledu přísných bachařů",tak toto ba se mělo stát běžným a zákonným standartem i v našich věznicích!
sendyman
29. května 2011 • 12:00
Normálně to nemám ve zvyku, tepat diskutéry za jejich češtinu - nejsou profesionálové. O to raději si smlsnu na "redaktorech" RX, protože skýtají příležitostí přehršel, ačkoliv by měli být vzdělaní dost na to, aby tak nečinili...
Ale, když už někoho kritizujete, dávejte si bacha na vlastní češtinu, Vy "prápore"!
aznom
29. května 2011 • 12:11
Můžeš mi říct o jakém "práporu" to tady žvaníš ty blábolile?
von.rammstein
29. května 2011 • 12:39
neotírejte si o Sendyho hubu, je to moc fajn člověk!
sendyman
29. května 2011 • 13:11
Než se začneš vztekat, ty ***, tak si přečti v pravidlech rozdíl mezi "standarDem" a "standarTou".
Prej " blábolile"!
Sbohem a amen!
aznom
29. května 2011 • 13:43
Standart-standard-to mi skutečně uteklo,ale ne proto,že bych to nevědě,prostě jsem to přehlédl.
Já bych spíše očekával spíše reakci na příspěvěk když už,ovšem to je evidentně nad tvoje síly.Tímto bych ukončil svoji reakci na reakci ***a.Kapišto zlato?
von.rammstein
29. května 2011 • 14:02
Sendy Vám dovolil, abyste mu tykal? My se tu chováme slušně, pokud Vám slušné chování nic neříká, tak sem prosím nechoďte.