nahoru

Formule na D4: Závodní vůz se dálnicí proháněl v plném provozu. Policisté pátrají po řidiči

ČTK 12. září 2019 • 14:00
Video se připravuje ...
Nelegální testovací jízda na dálnici? U Příbrami frčela formule 1!
• video: 
čtenář Blesku

Příbramští policisté pátrají po řidiči formule, který jel po dálnici D4. Jízdu závodního auta zachytili ostatní motoristé na video. Policie žádá svědky, aby se jí přihlásili. Dopravní inspektorát v Příbrami se případem zabývá kvůli podezření z porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích. Řidič závodního automobilu jel v neznámé době po D4. Policie má k dispozici dva videozáznamy pořízené ostatními motoristy, které jízdu dokládají.

„Policisté žádají osoby, které video natočily, aby se ozvaly na telefonní číslo 974 879 469 nebo 974 879 503. Dále žádají všechny ostatní svědky, kteří by mohli poskytnout důležité informace k jízdě závodního auta, popřípadě ke zjištění jeho řidiče, aby se také ozvali na výše uvedené telefonní číslo,“ sdělila mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

 

ČTKPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.