nahoru

Populární StarDance čeká revoluce: Tančit budou páry stejného pohlaví

rc, blesk.cz 2. září 2019 • 12:00
Populární StarDance čeká revoluce: Tančit budou páry stejného pohlaví
foto: Instagram, archiv

Velká změna nastane v britské verzi pořadu StarDance! Tvůrci podle informací britských médii jsou velice nakloněni tomu, aby v pořadu tančily páry stejného pohlaví. No a velká revoluce v populární show by měla nastat už v příštím roce.

V letošním roce v Austrálii ukázali, že jsou pokrokovou zemí, která se nebojí žádných změn. V televizní soutěži StarDance, která se těší veliké oblibě po celém světě, se tam objevil tanečník Josh Keefe, jehož partnerkou byl transvestita, který vystupoval pod jménem Courtney Act. Na stupínek vítězů sice nedosáhli, ovšem po celou dobu soutěže se jim dařilo a mezi diváky byli oblíbení.

No a jak to vypadá, Británie nechce zůstat pozadu a chce ukázat, že není úplně tak konzervativní zemí, jak se o ní leckdy říká. Televize BBC, která vysílá pořad Stritly Come Coming, která je britskou verzí StarDance, chystá velké změny. Podle informací The Mirror chce vedení soutěže povolit, aby na parketu tančily páry stejného pohlaví! „Oni dobře vědí, že musí přijmout moderní trendy ve společnosti,“ uvedl zdroj. BBC to ještě oficiálně nepotvrdila, ovšem změně je velice nakloněn jeden z porotců soutěže Craig Revel Horwood. Diváci se tedy v příštím roce mají na co těšit.

Vše o populární soutěži StarDance najdete zde >>>

rc, blesk.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.