nahoru

Zemřel Zombie Boy Rick Genest. Potetovaný model zřejmě spáchal sebevraždu

msj, blesk.cz 3. srpna 2018 • 11:30
Video se připravuje ...
Reklama společnosti L'Oreal se Zombie Boyem Rickem Genestem
• video: 
L'Oreal

Známý model Rick Genest (†32) byl nalezen mrtvý ve svém bytě. Stalo se tak ve středu v ranních hodinách v Montrealu v Kanadě. První zprávy naznačují, že by mělo jít o sebevraždu.

Od hlavy k patě potetovaný model, kterému se Zombie Boy přezdívalo právě kvůli jeho smrťáckému tetování, kterým si nechal permanentně „vyzdobit" tvář, se proslavil díky stylistovi známé zpěvačky Lady Gaga. V roce 2011 účinkoval v jejím klipu k známé písni Born This Way, který mu zajistil slávu. Právě Lady Gaga o jeho smrti také informovala na Twitteru.

„Zpráva o sebevraždě mého přítele Ricka Genesta, Zombie Boye, byla více než devastující. Měli bychom pracovat tvrdě, abychom změnili naši kulturu. Měli bychom dostat duševní zdraví do popředí a oprostit se od předsudku, že by se o něm nemělo mluvit. Pokud trpíte, zavolejte přátelům nebo rodině. Musíme se navzájem chránit," napsala na Twitter Lady Gaga.

Více o Ricku Genestovi si přečtěte zde >>>

msj, blesk.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.