nahoru

Žena našla ztracený snubní prsten. Byl zarostlý v mrkvi

Tereza Stonišová19. srpna 2017 • 13:00
Žena našla ztracený snubní prsten. Byl zarostlý v mrkvi
foto: twitter

Žena, která již před několika lety rezignovala na další marné pokusy o hledání svého snubního prstýnku, se dočkala již nečekaného zázraku. Po třinácti letech totiž prsten našla, a to na velmi kuriózním místě. Šperk byl zarostlý na zahradě v mrkvi.

O neobvyklém nálezu, který byl učiněn po velmi dlouhé době, informovala včera odpoledne kanadská média, následně pak britský deník Daily Telegraph, poté zprávu otiskla téměř všechna světová média.

Nazlobení senioři: Co je nutné vydržet při péči o starého člověka

Zpráva zaujala dvěma faktory: první z nich je, že se prsten našel po velmi dlouhé době. Druhým pak je existence kuriózního snímku, který žena lokáním novinám v kanadské Albertě, kde se případ odehrál, poskytla. Na snímku je mrkev, která do ztraceného prstýnku vrostla. Mary Gramsová žije v kanadské Albertě v menším domku se zahradou, je jí 84 let. Na zahradě pěstuje ovoce a zeleninu a obstaráváním prací na zahradě jí často pomáhá početná rodina. Prstýnek našla její nevlastní dcera.

Gramsová uvedla, že si před lety dokonce nechala zhotovit nový šperk, který téměř přesně připomínal jejího ztraceného „miláška.“ Nově zhotovená náhrada však byla o něco menší než její cenný původní originál.

Macron chce oživit vztahy s východní Evropou. Setká se i s Ficem a Sobotkou
 
Před 75 lety proběhla operace „Jubilee“
JAROSLAV ŠAJTAR 18. srpna 2017 • 14:13

Před 75 lety proběhla operace „Jubilee“

Exkluzivní zpověď výtvarníka Reflexu z Barcelony, kde udeřili teroristé: „Když to…


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,810
28,740
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější