nahoru

Tragédie v čínské tygří rezervaci zachycena na videu

Leila Chadalíková 25. července 2016 • 10:31
Tragédie v čínské tygří rezervaci zachycena na videu
foto: Reprofoto youtube.com

V čínské rezervaci sibiřských tygrů Badaling došlo k tragédii, nad níž však odborníci i laická veřejnost kroutí hlavou. Čtyřčlenná posádka auta, ve kterém seděl manželský pár, jeho dítě a matka ženy, se rozhodla zastavit uprostřed rezervace a mladá žena přes všechny zákazy vystoupila z auta. Důvod tohoto jednání není zatím oficiálně potvrzen, podle všeho se však chtěla vyměnit s jejím mužem – řidičem. K tomu už bohužel nedošlo. 

Žena vystoupila z místa spolujezdce, obešla zepředu automobil a otevřela dveře u řidiče. Vtom se k ní přiřítil tygr, který ji chytil a odtáhl pryč.

Na záběrech, jež byly pravděpodobně zveřejněny jako velké varování pro budoucí návštěvníky, však není vidět, co následovalo, tedy to nejhorší. Z auta vyběhl manžel ženy napadené tygrem a zároveň její matka. Ta byla nakonec také napadena a za záchranu své dcery, kterou se pokoušela dostat ze spárů divoké šelmy, zaplatila cenu nejvyšší. Matka zemřela, její dcera je s těžkými zraněními hospitalizována v nemocnici. Muž i dítě jsou v pořádku.

Matka zemřela, její dcera je s těžkými zraněními hospitalizována v nemocnici. Muž i dítě jsou v pořádku.VIDEO youtube.com

Rezervace severozápadně od Pekingu byla uzavřena a celý případ se prošetřuje. Klíčová slova: útok, zvíře, Tygr, rezervaceDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.