nahoru

Adolfu Hitlerovi chybělo jedno varle, měl nedostatek sexu a možná i malinkatý penis, tvrdí historici

Tereza Stonišová23. února 2016 • 08:03
Adolf Hitler
Adolf Hitler
• foto: 
Captain-Cliche

Poslední kniha autorské dvojice Johnatana Maya a Emmy Craigieové Hitlerův poslední den (Hitler`s Last Day) naznačuje, kde by mohly být kořeny Hitlerových problémů. Odpověď je podle nich v Hitlerových genitáliích.

Hitlerův hlavní problém údajně spočíval ve dvou věcech. Zaprvé, trpěl takzvaným syndromem nesestoupeného varlete. To v podstatě znamená, že jedno z varlat nacistického diktátora zůstalo zřejmě nevyvinuté. Tyto problémy mu značně ztěžovaly sexuální život, který údajně s Evou Braunovou nebyl vůbec žádný. 

Větší problém však představovala Hitlerova druhá vada, a to sice takzvaná hypsopadie. Název pocházející z řečtiny popisuje jakýsi druh rozštěpu - je to jedna z nejčastějších vad ústí močové trubice. V podstatě jde o rozštěp šourku, někdy doprovázený i pokřivením penisu. Dle odborné literatury to častěji bývá doleva, ovšem autorská dvojice tvrdí, že Hitler byl v tomto výjimečný - jeho zakřivení prý bylo pravotočivé. Jev je někdy provázen relativní malostí pohlavního orgánu. The Telegraph to popisuje jako “mikropenis”. Podle autorů knihy není u Hitlera mikropenis konkrétně prokázán.

V Asii si s Hitlerem a nacistickými symboly hlavu nelámou. Zboží jako zboží
Je samozřejmě sporné, zda informace od těchto historiků můžeme brát jako relevantní. Tato studie však není jediná, která to naznačuje. Lidová tvořivost je nesmrtelná, a nejinak tomu bylo i v případě pohlavní vybavenosti nacistických pohlavárů, o nichž začly kolovat dokonce písničky. V anglickém originále zní píseň takto:

A někteří Britové si ji údajně zpívali s textem “Hitler má jen jedno varle, Göring má dvě malinká, Himmler, ten má malá taky, Goebbles nemá ani to.”

Tereza Stonišová


Klíčová slova: hitler, historie, penis, objevDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,770
22,290
29,380
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější