nahoru

Playboy dělá selfíčka, Johnny Cash je divný pavouk a ze Supermana je chodící tranzistorák

Darek Šmíd5. února 2016 • 08:40
Playboy dělá selfíčka, Johnny Cash je divný pavouk a ze Supermana je chodící tranzistorák
foto: https://twitter.com/Playboy

Uplynulý týden posbíral pár věcí, které jsou našim srdcím nejdražší, chytl je za kotník, pověsil je z okna v osmatřicátém patře výškové budovy a zatřásl s nimi tak, že jim z kapes vypadaly drobné. Tady je výčet těch nejpřevratnějších okamžiků, z nichž se budeme ještě pěkně dlouho sbírat.

Časopis Playboy se před časem rozloučil s nahými dívkami na svých stránkách (posledním číslem s Pamelou Andersonovou na obálce) a teď se na stáncích objevil ve své nové podobě. Ta podoba sice není zahalená od hlavy až k patě, ale nahou dívku v časopise už nepotkáte. Z titulky se na vás dívá heterochromické děvče jménem Sarah McDaniel skrze objektiv svého selfíkovače a doplňuje to dokonce i snapchatovou hláškou „heyyy“...

V češtině to znamená "čágo bágo".V češtině to znamená "čágo bágo".

 

... což je skutečně originální a jedinečné - asi jako MILION DALŠÍCH FOTEK DENNĚ NA INSTAGRAMU. Vážně, jestli je tohle hlavní trumf, který má Playboy v rukávu, decentně zahalujícím dívčí rámě až po zápěstí, zapomíná na to, že jeho konkurencí je celý svět sociálních sítí.

 

Německo je na sociální sítě příliš staré
tsch 2. února 2016 • 12:25

Německo je na sociální sítě příliš staré

Ani Superman už není, čím býval. Pokud sledujete jeho příběhovou komiksovou linku, jste asi obeznámeni s tím, že i on – stejně jako Playboy – přišel o všechny své superschopnosti. Připravil jej o ně superzáporák Vandal Savage (který se v roce 1994 v anketě serveru IGN umístil na 36. místě největších komiksových parchantů všech dob) a Superman (pozor, následují komiksové spoilery) strávil větší část roku víceméně jako vcelku prostý kmán. V posledním čísle komiksu si Superman řekl, že se na to tedy může taky vykašlat, a zavřel se do skříně plné kryptonitu: což je to jediné, co ho dokáže zabít i při minimálním dávkování po lžičkách.

 

Česká komiksová scéna už má pubertu za sebou. Šmrnc a šťáva v bublinách

Superman tím sledoval to, že prostě vypálí červa svých dysfunkčních povrchových buněk – což (spoilery pokračují) se podařilo a Superman teď už může zase létat atd., ale přineslo to s sebou i pár vedlejších efektů: Superman je skoro plešatý, zeleně světélkuje, je nasáklý kryptonitem jak houba na tabuli, což ho pomalu zabíjí, a získal novou schopnost, kterou je VNÍMÁNÍ RÁDIOVÝCH VLN. Jinými slovy – ze Supermana je chodící rádio. Nejtrapnější. Superschopnost. Všech. Dob.

"Dopoledne bude zataženo, odpoledne přijde drobný meteorický roj.""Dopoledne bude zataženo, odpoledne přijde drobný meteorický roj."

No, a zatímco ze Supermana je tranzistorák, z Johnnyho Cashe je pavouk. Kalifornští vědci objevili nový druh pavouka, který se potuluje kolem věznice Folsom Prison – což je také ta věznice, o které zpívá Cash v písničce Folsom Prison Blues...

… takže si řekli, že dají do té vědy také trochu toho „LOL“ a pojmenovali toho pavouka Aphonopelma Johnnycashi, což v lolvědštině znamená „tenhle pavouk je pojmenován podle Johnnyho Cashe. Teď už jde jen o to, které filmové studio koupí na tuhle černou tarantuli práva. Hrát ji bude stoprocentně Joaquin Phoenix, který už (dvounohého) Johnnyho Cashe jednou hrál – a který přece dokáže uhrát naprosto cokoliv.

Včetně sama sebe.Včetně sama sebe.

A když jsme u velké vědy, výzkumníci z úplně jiného oboru teď přišli na to, že k sobě máme všichni ZASE O TROCHU BLÍŽ. Původních šest stupňů separace (to je taková ta teorie, podle níž se každý člověk na Zeměkouli zná s jakýkoliv jiným člověkem na Zeměkouli maximálně přes šest dalších lidí na Zeměkouli), se teď údajně smrsklo na pouhých tři a půl (respektive 3,57) – a to díky Facebooku. Facebook totiž u příležitosti svých dvanáctých narozenin publikoval (kromě těch videoklipů na míru pro své uživatele, které dokážou vytáhnout z vaší minulosti drasticky kompromitující materiály) statistiky, podle nichž se propojenost všech facebookových uživatelů pohybuje mezi 2,9 a 4,2 stupni separace.

Tlačítku „To se mi líbí“ na Facebooku zvoní hrana, lajkněte si pár posledních batolat…

Hlavní otázka zní teď samozřejmě takhle: je možné, že to nějak ovlivní teorii šesti stupňů separace Kevina Bacona, podle níž se od jakéhokoliv herce v jakémkoliv hollywoodském filmu dostanete maximálně přes šest dalších ke Kevinu Baconovi?

A aby nám ten uplynulý týden neproměnil náhled na příliš málo věcí, tak už nebude jako dřív ani lyžování. Namontovaly se do něj totiž drony. A co dron schvátí, to už člověk nenavrátí. Zatímco měly různé servery ještě před pár dny škodolibou radost z toho, že drony na sněhu jsou pro mrňata...

… vyvedlo je z omylu tohle:

 

Dokáže tohle váš Superman?

(PS: Playboyi, tudy vede cesta. Chci vidět nahé ženy unášené drony.)

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,830
22,500
29,370
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější