nahoru

Cestovka smrti: Jediná cestovní kancelář, se kterou turista prožije své vlastní dobrodružství

Marek Stoniš 25. března 2015 • 16:00
Cestovka smrti
Cestovka smrti
• foto: 
Jan Ignác Říha

Jarní měsíce jsou ideální příležitostí pro listování katalogy cestovních kanceláří. Podívejme se, jak vypadá nabídka poněkud adrenalinové cestovní kanceláře Exitus tours.  V novém vydání Reflexu jsme se podívali na zoubek všem nebezpečným destinacím, které se v poslední době  ze záhadných důvodů stávají stále populárnějšími. Mámo, táto, co takhle vyrazit s hitem této cestovky na okružní cestu po Iráku?

Ideální pro návštěvu Iráku jsou z hlediska podnebí jarní a podzimní měsíce. Pokud ovšem toužíte po pozornosti médií, nejlepší dobou pro návštěvu této exotické destinace se jeví být červenec a srpen, kdy v médiích včetně televizního zpravodajství vrcholí okurková sezóna. Zprávy o vašem únosu tak vytlačí zprávy z D1 i ty o přípravě vlekařů na zimní sezónu. A ruku na srdce – komu z nás by neudělalo radost pokazit volné dny také ministru zahraničí, který bude muset vyjednávat s teroristy o vašem propuštění z té pravé dovolené za hranice všedních dnů?

Popis zájezdu

Strava:

All inclusive. Nepodávají se ale žádné alkoholické nápoje, a to ani místní výroby. Je to v rozporu s ubytovacím řádem. Výhled z pokoje bývá do zahrady, pouště nebo na parkoviště. Bazén není k dispozici. Večerní animační program – natáčení videí.

Personál:

Pečlivý a všímavý. Pokud mluvíte anglicky, pravděpodobně se domluvíte pouze s vedením resortu, který ale mívá vybrané britské vysoké školy a ovládá oxfordskou angličtinu.

Instrukce pro návrat:

Pokud se vám podaří uniknout ze zajetí, kontaktujte nejbližší českou ambasádu. Upozorňujeme, že naše země nemá s Islámským státem navázané diplomatické styky.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

– přepravu Praha–Turecko–Bagdád–Basra–Praha
– letištní taxy, přepravu nákladním autem do Iráku
– ubytování v 1* hotelu
– vstupy podle programu
– všechny transfery na místa fakultativních výletů
– Padesátiprocentní slevu novomanželům, kteří uzavřou manželství v daném roce a doloží to naší cestovní kanceláři kopií oddacího listu.

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

– vízum do Iráku
– ostatní fakultativní výlety mimo program
– bakšišné a spropitné
– vyjednávání s teroristy
– služby ministra zahraničí

RX 13 obálka RX 13 obálkaFoto Archív
Podrobný program zájezdu a další super tipy na destinace, kde se rozhodně nebudete nudit, najdete v novém vydání časopisu Reflex, jež vychází ve čtvrtek 26. března.Klíčová slova: poutákDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.