Izraelská „Natálka“, holčička zraněná teroristy, zemřela | Reflex.cz
nahoru

Izraelská „Natálka“, holčička zraněná teroristy, zemřela

Jiří X. Doležal17. února 2015 • 21:01
Adelle Chaya bat Adva Bitton
Adelle Chaya bat Adva Bitton
• foto: 
INT

Symbolická oběť násilí palestinských Arabů po dvou letech boje o život zemřela v úterý večer. Holčička Adele, kterou v jejích dvou letech těžce zranil terorista, židovská obdoba naší Natálky, svůj boj o život prohrála.

V Česku samozřejmě neútočili na dítě arabští násilníci, ale násilníci čeští, bílí - totiž náckové. Případ Natálky, kterou čtyři z těch individuí skoro k smrti popálili, se vryla do podvědomí našeho národa. Natálka naštěstí přežila. Její izraelská kolegyně bohužel ne.

Před dvěma lety zaútočila izraelská varianta skinheads, palestinští výrostci - násilníci, u města Ariel v Samaří na auto s izraelskou značkou. Začali na jedoucí auto házet velké kameny. V autě jela mladá Židovka z osady Jakir se třemi dětmi. Následkem kamenování auto nabouralo a žena i dvě z dětí utrpěly lehká zranění. Nejmladší, dvouletá Adelle Chaya bat Adva Bitton dopadla nejhůř. Dostala přímý zásah do hlavy kamenem velikosti mužské pěsti.

Po celou dobu od neštěstí bojovali lékaři o její zdraví, podstoupila spoustu operací, a zdravotníci se usilovně snažili o její rehabilitaci. Nikdy se bohužel neuzdravila úplně, a v úterý večer zemřela. Je to další oběť palestinských teroristů a násilníků, a neměla by být zapomenuta. Teror na dětech je ta nejstrašnější verze teroru vůbec.


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Kdo to všechno zaplatí? Možné scénáře kolem auditů na dotace Evropské unie
PREMIUM X Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější