nahoru

To už je na pováženou: Hokej Bělorusko – Švédsko sledovalo třikrát více diváků než debatu eurolídrů

vib 23. května 2014 • 10:29
Hokej vs. Superdebata
Hokej vs. Superdebata
• foto: 
Profimedia.cz a ČT

Češi jsou hokejový národ, to se ví po desetiletí. Zápasy národního týmu na mistrovstvích světa a olympiádách jsou proto v televizi velmi sledované. Pro naši politickou scénu je ale varující, že i včerejší zápas Bělorusko – Švédsko byl několikanásobně sledovanější než večerní „superdebata“ lídrů dvanácti politických stran a hnutí pro volby do Evropského parlamentu, která byla vysílána v ten samý čas.

Debata lídrů běžela na ČT1 a ČT24 (pro jistotu dva kanály, jinak by se asi už nedíval vůbec nikdo) od 21:00 do 22:48 hodin. Na prvním programu České televize měla postupně klesající sledovanost od 177 tisíc po 157 tisíc diváků.

Na ČT Sport bylo od 21:30 do 22:33 čtvrtfinále hokejového mistrovství světa Bělorusko – Švédsko. Jednalo se přitom o zápas, jehož vítěz dokonce ani nebude hrát v semifinále proti nám. Zatímco u evropské debaty podle všeho diváci usínali, tak u hokeje se naopak jejich počet zvyšoval  - od 453 do 629 tisíc.

K tomu není potřeba nic dalšího dodávat…

vib


Klíčová slova: reflex, hokej, moravec, superdebataDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře