nahoru

Památníček věnovaný akci Growshop

Jiří X. Doležal 27. března 2014 • 18:00
Památníček věnovaný akci Growshop
foto: littlebeast.net

Zastrašovací metody státu a loupeživé přepady živnostníků s growshopy přinesly i jeden pozitivní efekt. Nefér zátahy vyprovokovaly velkou vlnu vtipných protestů a solidarity v1960086:gallery:true:true:trueeřejnosti.

Nejserióznější české noviny Infobaden například státu navrhují, aby se zabavená kontraverzní hlína z growshopů využila na zasypání tunelu Blanka. Grafická partička z littlebeast.net se rozhodla stíhané živnostníky podpořit a spáchala na jejich počest upomínkový cannabis Památníček, na jehož fotografický matroš se jen tak nezapomíná. Ukázku z fotek přinášíme jako hlavní obrazový materiál inventury Akce Growshop, kterou najdete v dnešním Reflexu.

Jen přírodou zarostlé krásky šíří vědomí o byrokratickém nevědomí a ještě škádlí orgány státu na hodně citlivých legislativních místech. Památníček je charitativě věnován "živnostníkům, kterým jejich záhony pošlapaly zákony." Pokud u vás proběhla zabavovací razie, věnují vám z littlebeast.net všech 12 fotek zdarma k libovolnému využití, abyste po podnikatelském dopadu měli lepší rozjezd. Ostatní milovníci přírody si můžou koupit společenskou vyděračskou stolní hru s ponižujícími pravidly systému, roztomilé cannabis pexeso, okouzlující pohledy nebo plakáty a tím i celý projekt podpořit. Památník bude jak na littlebeast.net, tak na Hithit.com.

J

Obálka 13 Obálka 13Foto Reflex
ednu velkou fotografii z kalendáře a celý článek najdete už nyní v tištěném Reflexu.

Diskuse ke článku