nahoru

Desátá Cannabis Cup party je tady!

Jiří X. Doležal17. března 2014 • 12:42
Párty Reflex Cannabis Cup 2012
Párty Reflex Cannabis Cup 2012
• foto: 
Stanislav Krupař

Uteklo to jako voda, pohled do kalendáře však neúprosně dokazuje, že naší soutěži je letos právě deset let. Tož přijďte zapařit!

Letošní ročník Cupu byl poznamenán vlnou represí v akci Growshop. Proto letos přišlo méně fotek, než jsme běžně zvyklí, a bylo nutné zrušit kategorii Cannabis Akt. Došlé fotografie přes obavy autorů o anonymitu však ukazují, že české pěstitelství je na té nejvyšší úrovni.

S vyhlášením výsledků, které najdete ve čtvrtek v Reflexu, se tradičně pojí mejdan. Letos dokonce dva. Ten pražský proběhne ve čtvrtek v klubu Roxy v Dlouhé třídě, od šestnácti hodin budou nahoře v NoD besedy a od jedenadvaceti hodin pak propukne o patro níž velkolepá party.

Vzhledem k tomu, že jsme z bezpečnostních důvodů udělali letošní ročník anonymní, nedostanou vítězové kromě dobrého pocitu žádný dárek. Úplně jiná situace však bude v Roxy – vstup je sice zdarma, ale vstupenky budou a poslouží také jako lístky do tomboly a výherci vyhrají celou řadu hodnotných výher, jež věnoval náš tradiční partner, pražský Growshop. Hlavní výhra je výlet do Amsterodamu pro dvě osoby. A aby o nic nepřišli ani moravští pěstitelé, o den později, v pátek 21., je v Ostravě místní verze Cannabis Cup mejdanu. Začíná v klubu Marley ve dvacet hodin.

I když jste nevyhráli, tak přijďte zapařit!Klíčová slova: reflex, cannabis cup, roxyDiskuse ke článku