nahoru

Policisté vyřešili 20 let starou vraždu z Mariánských Lázní

lam, ČTK 28. února 2014 • 20:06
Policie bouračka
Policie bouračka
• foto: 
Profimedia.cz

Dvacet let starou vraždu muže objasnili karlovarští kriminalisté. Zadrželi 47letého podezřelého. Ostatky zavražděného našli zalité v betonu ve sklepě domu v Mariánských Lázních. ČTK to dnes oznámil mluvčí karlovarské policie Pavel Valenta.

Kriminalisté dnes zadrželi 47letého muže z Mariánských Lázní pro podezření z vraždy, které se měl dopustit v březnu 1994 v Mariánských Lázních na tehdy 66letém muži, uvedl Valenta. Ostatky zavražděného zabetonované ve sklepě domu v Mariánských Lázních byly podle mluvčího nalezeny při domovní prohlídce.

"Z důvodu probíhajícího intenzivního vyšetřování policie nebude poskytovat další informace. Vyšetřovatelem bude podán podnět státnímu zástupci k návrhu na vzetí obviněného do vazby," řekl Valenta.

Vražda by byla po 20 letech promlčená, tedy za deset dní. "Případ byl objasněn díky vynikající spolupráci kriminalistů s dozorovou státní zástupkyní krajského státního zastupitelství v Plzni," dodal mluvčí.

lam, ČTK


Klíčová slova: policie, mariánské lázněDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.