nahoru

Samková a Soukalová: Česko má nové cool celebrity

vib 27. února 2014 • 17:00
Samková a Soukalová: Česko má nové cool celebrity
foto: Petr Tomm / Alpine Pro, Jan Faukner

Na olympiádě v v Soči se zrodily nové české celebrity. Nepotřebovaly k tomu marketing a zákulisní tahy. Stačil špičkový výkon, rozdováděné mládí, upřímnost a to, že spojují sport se zábavou. Jmenují se Eva Samková a Gabriela Soukalová.

Místo obvyklých nekonečných proslovů a nudného vysvětlování v neustále se opakujících rozhovorech, které používají čeští herci a herečky, filmaři, divadelníci či výtvarní umělci, se nejednou objevily v televizi a na stránkách novin a časopisů usměvavé hezké dívky, jež neberou život a své povolání až tak smrtelně vážně. Vždyť jedna prohra ještě nic neznamená (zatuchlé a nemluvné hokejové hvězdy by se měly poučit).

Dokonce i u těch, které působí daleko vážněji a nejsou tak odvázané, příkladem je rychlobruslařský génius jménem Martina Sábliková, vše působí přirozeně. Takových lidí si můžeme nejenom vážit, protože pro dobré jméno České republiky něco zásadního udělali, ale můžeme se s nimi i ztotožnit a mít je rádi.

Proč jsou právě olympioničky Eva Samková a Gabriela Soukalová pro veřejnost tak přitažlivé?

Obálka 9 Obálka 9Foto Reflex
Podrobnosti si přečtěte v tištěném Reflexu, který vyšel ve čtvrtek 27. února.


vib
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.