Žena Andreje Babiše jde ve stopách Paroubkové, tvrdí, že její muž je chytrý pracovitý lidumil | Reflex.cz
nahoru

Žena Andreje Babiše jde ve stopách Paroubkové, tvrdí, že její muž je chytrý pracovitý lidumil

vib9. října 2013 • 09:30
Monika Babišová
Monika Babišová
• foto: 
YouTube.com

Tak konečně! V Poslanecké sněmovně budeme mít chytrého, pracovitého lidumila, který nikdy nemluví do prázdna. Tím člověkem je vůdce hnutí ANO Andrej Babiš. Alespoň to tvrdí v jedné talk show jeho manželka, Monika Babišová.

Ta je partnerkou Andreje Babiše již téměř dvacet let. Jaký je tady podle ní známý podnikatel, který se zřejmě brzy ocitne ve sněmovně? Podle paní Moniky je to pracovitý, pozorný, chytrý, hodný lidumil. Její slova připomínají Petru Paroubkovou, když si brala svého muže. Ten se pak ale stal jednou z nejkontroverznějších a nejméně oblíbených postav české politiky posledních deseti let.

Volební kalkulačka podle Babiše: Už víte, koho volit? Ano?
Marek Stoniš 8. října 2013 • 09:53

Volební kalkulačka podle Babiše: Už víte, koho volit? Ano?

Samotná Monika Babišová se věnuje interiérovému designu. A pochlubila se, že restaurace Paloma, na jejímž interiéru se podílela, a kterou vlastní ve Francii její manžel, dostane prestižní ocenění od Michelina. Kromě jiného také tvrdila, že ji vůbec nezajímá, že její muž je miliardář. Koho by to ostatně zajímalo… Podívejte se na celé video rozhovoru s manželkou šéfa ANO.

Co ale bylo na interview s Monikou Babišovou naprosto tragické a strašné, byla jakási moderátorka jménem Jana Bürger. Předvedla neuvěřitelně servilní výkon, který hraničil s propagací vlastní hlouposti.

vibVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Nezbytná sada demonstranta: Vyjádřete nesouhlas s Babišem originálními plakáty od Reflexu!

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější