nahoru

Žena Andreje Babiše jde ve stopách Paroubkové, tvrdí, že její muž je chytrý pracovitý lidumil

vib 9. října 2013 • 09:30
Monika Babišová
Monika Babišová
• foto: 
YouTube.com

Tak konečně! V Poslanecké sněmovně budeme mít chytrého, pracovitého lidumila, který nikdy nemluví do prázdna. Tím člověkem je vůdce hnutí ANO Andrej Babiš. Alespoň to tvrdí v jedné talk show jeho manželka, Monika Babišová.

Ta je partnerkou Andreje Babiše již téměř dvacet let. Jaký je tady podle ní známý podnikatel, který se zřejmě brzy ocitne ve sněmovně? Podle paní Moniky je to pracovitý, pozorný, chytrý, hodný lidumil. Její slova připomínají Petru Paroubkovou, když si brala svého muže. Ten se pak ale stal jednou z nejkontroverznějších a nejméně oblíbených postav české politiky posledních deseti let.

Samotná Monika Babišová se věnuje interiérovému designu. A pochlubila se, že restaurace Paloma, na jejímž interiéru se podílela, a kterou vlastní ve Francii její manžel, dostane prestižní ocenění od Michelina. Kromě jiného také tvrdila, že ji vůbec nezajímá, že její muž je miliardář. Koho by to ostatně zajímalo… Podívejte se na celé video rozhovoru s manželkou šéfa ANO.

Co ale bylo na interview s Monikou Babišovou naprosto tragické a strašné, byla jakási moderátorka jménem Jana Bürger. Předvedla neuvěřitelně servilní výkon, který hraničil s propagací vlastní hlouposti.

vibPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.