nahoru

Pod otevřený dopis pro členy ODS "Proč už vás nevolím" se podepsaly stovky čtenářů Reflexu

pev 2. listopadu 2012 • 16:26
ODS
ODS
• foto: 
Jan Zátorský / MF DNES / Profimedia

Se stejným pocitem smutku, jaký má ze současné situace zástupce šéfredaktora Jaroslav Plesl, sledují úpadek ODS i stovky čtenářů, kteří se během uplynulého týdne podepsali pod naši petici. Změní se něco na víkendovém volebním kongresu strany? Budeme na místě - a díky on-line zpravodajství, které najdete na těchto stránkách už v sobotu dopoledne, u toho můžete být s námi.

 


Do dnešního odpoledne, necelých osmnáct hodin před začátkem volebního kongresu ODS, na němž bude obhajovat svůj post předseda Petr Nečas, se pod petici, kterou Jaroslav Plesl nazval prozaicky: "Proč už vás nevolím", podepsalo téměř 1800 čtenářů - od nespokojených dělníků a zahradníků přes manažery a živnostníky až po důchodce.

 

Spoustu podpůrců si našel i na Facebooku, kde ho "olajkovalo" přes dva tisíce lidí. Podívejte se na původní dopis i seznam podepsaných (Upozornění! Možnost přidávat podpisy pod petici už jsme uzavřeli):

 
 


Od sobotní 10. hodiny dopolední budete moci na webu Reflex.cz sledovat on-line zpravodajství z dvoudenního volebního kongresu ODS. Na místě - v prostorách brněnského výstaviště - bude v sobotu i v neděli hned několik novinářských es Reflexu: komentátor Bohumil Pečinka, reportéři Petr Kolář a Petr Holec, zástupce šéfredaktora Jaroslav Plesl a fotograf Jan Šibík.


"Bude to veliký. A bude to infotainment - kvalitní informace a spousta zábavy. Tak, jak to mají čtenáři Reflexu rádi," slibuje Jaroslav Plesl.

 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku