nahoru

10 nejzajímavějších českých instagramistů podle fotografa Reflexu Tomáše Tesaře

Tomáš Tesař5. srpna 2012 • 06:00
Instagramisté
Instagramisté
• foto: 
Archív

@ALEX_CAIS, svět kolem sebe zaznamenává nejčastěji přes detaily. Instagram používá především jako svůj fotodeník.

 @ALISCZECH, vlastním jménem Jan Březina, u jehož instapříspěvků ihned rozpoznáte, že je fotograf. Velmi zdatně fotí motivy z přírody.

 @ALZBETAJUNGROVA, známá česká fotografka. Při klasické práci fotí hlavně odvrácenou tvář tohoto světa, na Instagramu odhaluje více svého soukromí.

 

 

 

@APROUDLOVE, Andrew není původem Čech, ale žije u nás. Na jeho poustech je znát, že rád experimentuje s aplikacemi. V poslední době si oblíbil černobílou.

 

 

 

@BLANCHEEE_N, původem Češka. Designérka a milovnice dobré kávy a iPhonu 4S. Budou vás zajímat její postřehy ze života v Dánsku.

 

 

 

@DUMPLING1, koncerty, kluby, festivaly. Ale i běžný život kolem mého já. Nenápadný, ale všímavý pozorovatel zajímavých momentů a situací.

 

 

 

@JEERA, nejslavnější český Instagramista Jiří Šiftař. Bezmála 80 tisíc followers. Pracuje v Londýně. Myslím, že bude fajn sledovat jeho fotky během olympiády.

 

 

 

@MAJKLB, používá nepřehlédnutelný rukopis. Fotí výhradně černobíle a jeho některé snímky jsou vážně parádní. Jsem hodně zvědavý, kam až svůj styl vypiluje.

 

 

 

@MATESOLA, kdo se pohybuje v sociálních sítích, nemůže ho neznat. Vtipný komentátor jídla i podivuhodných situací kolem sebe. Radost!!!

 @PETOO, a jeden slovenský zástupce nakonec. Pokud vás baví design a vizuální zážitky ze života kolem nás, tenhle autor jich nabízí spoustu.

 

 

 

 Klíčová slova: tomastesar, rxrx, instagramDiskuse ke článku