nahoru

Program Reflextoru na neděli: workshop Jana Šibíka a debata o řecké krizi

pev 1. července 2012 • 06:00
Program Reflextoru na neděli: workshop Jana Šibíka a debata o řecké krizi
foto: Archív

Reflextor s návštěvníky filmového festivalu v Karlových Varech vstupuje i do druhého festivalového dne. Bude pro vás otevřen od 8 do 22 hodin. Na co se dnes můžete těšit?


Už v deset hodin dopoledne potěšíme všechny milovníky fotografování - v Reflextoru začíná bezplatný fotografický workshop Jana Šibíka. Účastníci budou přes den fotografovat v ulicích města a odpoledne se o hotových fotkách společně pobaví. Ty nejlepší snímky navíc zveřejníme na Reflex.cz.

 


Program workshopu:

10:00 Začátek
10:15 – 11:00 Jak na to (know-how Jana Šibíka)
11:00 – 12:30 Fotografujeme Vary I.
14:30 – 16:00 Fotografujeme Vary II.
16:00 – 17:30 Konzultace a hodnocení fotografií


V 17.00 dostane prostor druhá Čermákova koupel. Zatímco včera se debatovalo o malých kriminálnících, dnes se pustíme do ještě dusnějšího tématu - v návaznosti na festivalový film Chlapec pojídající ptačí zob se budeme věnovat horkému tématu evropské krize. o zkušenosti se v besedě s Milošem Čermákem a redaktorkou Reflexu Adélou Knapovou podělí podělí Řekové, kteří museli opustit rodnou zemi a šli pracovat do Česka. Co se dá vlastně dělat, když člověka krize zmáčkne a začne ho tlačit ke dnu? A také proč se nás krize v Řecku týká, i když to nechceme vidět? Budeme hledat odpovědi.


Luděk "Rodriguez" Staněk včera představil první díl svého videoblogu Od soumraku do úsvitu. I dnes si jeho čerstvý příspěvek z Varů budete moci vychutnat jako první -  promítáme jej opět od 18.00. Doufejme, dnes zažene včerejší nudu, která ho užívala včera.
 

A ti, kteří přijdou do Reflextoru po osmé hodině večerní, se mohou těšit hned na trojici dobrých dýdžejů, kteří vám zpříjemní závěr dne. Zahrají vám dj OLLGOY, dj RADIO a dj CHOCHACZ.


Stavte se ale i kdybyste měli v Reflextoru (kavárně Reflexu) jen nabrat dech mezi projekcemi. Čeká na vás wi-fi zdarma, pivo, limo a koktejly. Budeme tam pro vás.


Prohlédnout ti můžete i výstavu Doktor Rath a naše další můzy. Autory děl je trio Marek Douša - Jan Ignác Říha - Štěpán Mareš. Podívejte se na snímky Jana Šibíka ze vernisáže výstavy, která proběhla v rámci sobotního slavnostního zahájení Reflextoru:
 Co je Reflextor?

 

Kromě toho, že název Reflextor dostal náš karlovarský webový speciál, jde i o skutečný fyzický prostor, který vám bude po dobu festivalu otevřen v karlovarských Lázních III. Časopis Reflex vám zde coby hlavní mediální partner 47. ročníku filmového festivalu zpestří všech 9 dní.

 


Kde nás najdete:

 

 


 

pev


Klíčová slova: petrvnoucek, rxrxDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.