nahoru

Vybrali jste vítěze Cannabis Cup 2011. Podívejte se na jejich fotografie

Reflex 22. února 2012 • 06:00
Vybrali jste vítěze Cannabis Cup 2011. Podívejte se na jejich fotografie
foto: Cannabis Cup

Představujeme vám první vítězné fotografie letošního ročníku soutěže Cannabis Cup 2011 - ty, o nichž jste v hlasování rozhodli vy, čtenáři.

 

 

Klání proběhlo ve dvou kategoriích: Cannabis Art (hodnotila se výtvarná kvalita snímku) a Cannabis Akt (umělecký akt s konopím).


První místo Cannabis Art získal se 6157 hlasy snímek Zelená má zelenou. Druhé místo jste svým hlasováním přidělili fotografii Quick One a třetí soutěžnímu příspěvku Bílá vdova.

 

Nejlepší fotografií v kategorii Cannabis Akt se podle čtenářů stal akt s názvem Pirátka se 4040 hlasy. Na druhém místě se umístil snímek s příhodným názvem Dvě a třetí místo náleží svůdnému aktu Co si dát dřív?

 

Autoři těchto fotografií (najdete je v následující galerii) vyhrávají grow balíčky.

 

 

Šest vítězných fotografií vybere už brzo i redakční porota. A autorovi jednoho snímku bude náležet zvláštní Cena Jiřího X. Doležala.


Patnáct vítězných fotografií osmého ročníku Cannabis Cupu bude zároveň představeno ve velkém stylu - na akci Reflex Cannabis Cup v klubu Roxy a galerii NOD ve čtvrtek 1. března. Vstup je zdarma. Více o celé akci najdete zde:

 

Reflex


Klíčová slova: rxrx, petrvnoucekDiskuse ke článku