Za týden končí hlasování v Cannabis Cupu. A bude to ještě boj | Reflex.cz
nahoru

Za týden končí hlasování v Cannabis Cupu. A bude to ještě boj

Reflex.cz13. února 2012 • 08:47
Skryté poselství
Skryté poselství
• foto: 
Michal Polák

Soutěž o nejkrásnější fotografii konopí je ve finále. Ještě týden (do pondělí 12.00) volíte vy, čtenáři Reflexu, vítěze. Ty čeká věčná sláva a grow potřeby v celkové hodnotě 30.000 Kč.


Soutěž probíhá ve dvou kategoriích:

 

Čtenáři vyberou 3 vítěze v každé kategorii. Boj je místy hodně vyrovnaný. O třetí místo v kategorii Art probíhá velký boj. Dvě soutěžící fotky odděluje jediný bod. U kategorie Akt je rozdíl mezi 3. a 4. místem přes 400 hlasů, ale to není nic, co by čtenáři Reflexu nezvládli během týdne změnit.

 

Šest nejlepší fotografií (tři z každé kategorie) vybere i redakce. Svého šampióna si zvolí i konopný guru a zakladatel Cannabis cupu Jiří X. Doležal.

 

Zapojte se a ohodnoťte úlovky ostatních.

 

 

 

Reflex.cz


Klíčová slova: rxrx, adamjavurek


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější