nahoru

Pěstitelé, nespěte! Cannabis Cup 2011 čeká právě na vaše snímky

Jiří X. Doležal30. prosince 2011 • 06:00
Veverka Huli
Veverka Huli
• foto: 
Archív

Je pravda, že hlavní propagační kampaň letošního Cannabis Cupu se teprvé rozjíždí. Přesto - pěstitelé a fotografové, prohrabte své digitální archívy a obešlete Reflex Cannabis Cup i Vy!

V Čechách jsou řádově tisícovky, ale spíše desetitisícovky lidí, kteří si pěstují konopí. Od amatérů, co si na kompostě jen tak pro radost zasadí jednu kytku, až po sofistikované znalce, co pěstují třeba patnáct let pod umělým světlem.

 

Skoro každý z těch pěstitelů má foťák, a třeba deset procent z nich i výtvarný talent. Takže ať počítám, jak počítám, po nejrůznějších computerech České republiky by měly být uschovány stovky, ale spíše tisíce kvalitních uměleckých fotek s konopnou tematikou. A nemusí jít jen o fotky masivních palic, ale i o akty s konopím či kompozice s konopnou tematikou - jako tenhle obrázek, co mi kdosi poslal mailem:

 

 

Takže pěstitelé: Probuďte se, vyfoťte, zapněte compy a začněte posílat! Reflex Cannabis Cup čeká právě na Vás! Adresa pro přihlášení snímků je jednoduchá: www.cannabiscup.cz !Diskuse ke článku