Princ Harry a jeho žena Meghan odmítli, že by spolupracovali na knize o královské rodině

Princ Harry a jeho žena Meghan odmítli, že by spolupracovali na knize o královské rodině Zdroj: ČTK / AP / Kirsty Wigglesworth

Princ Harry v novém dokumentu
Princ Harry a Meghan v Royal Albert Hall v ten večer, kdy Meghan svému muži řekla o tom, že pomýšlí na sebevraždu
Harry v novém dokumentu o duševním zdraví The Me You Cant See
Harry v novém dokumentu o duševním zdraví The Me You Cant See
9
Fotogalerie

Harry a Meghan oznámili narození dcery Lilibet Diany

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová oznámili narození své první dcery, pojmenovali ji Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová. První jméno je na počest současné královny Alžběty II., kterou rodina v soukromí oslovuje Lilibet. Druhé jméno vybrali na počest Harryho matky, zesnulé princezny Diany. O narození informovala světová média.

Malá Lilibet se narodila v pátek před polednem místního času v nemocnici Cottage Hospital v Santa Barbaře v Kalifornii, kde pár žije. Holčička váží 3,5 kilogramu a matka i dítě jsou v pořádku, píše list Variety.

"Vévoda a vévodkyně vám děkují za všechna milá přání a modlitby a těší se na čas společně strávený v kruhu rodiny," píše se v prohlášení páru.

Harry a Meghan již mají syna Archieho, který se narodil v květnu 2019. Druhé těhotenství veřejnosti oznámili letos v únoru. Lilibet je jedenácté pravnouče královny Alžběty II. a je osmá v pořadí na britský trůn, píše BBC News.

Video placeholde
Meghan Markle o nátlaku a o životě v královské rodině • ITV