nahoru

V tomto luxusu ufňukaná Meghan vymýšlí lži a scénáře pro své další výstupy na veřejnosti

lam28. března 2021 • 15:00
V tomto luxusu ufňukaná Meghan vymýšlí lži a scénáře pro své další výstupy na veřejnosti
foto: Profimedia.cz

Před třemi týdny obletěl celý svět srdceryvný rozhovor vévodů ze Sussexu vedený známou vymítačkou nepravostí Oprah Winfrey.

Britský princ Harry si v něm spolu se svou americkou manželkou herečkou Meghan Markle stěžoval na těžký život, který jsou jako samozvaní psanci nuceni žít od chvíle, kdy praskl jejich románek.

Fakt, že se nikdo podle vévodů patrně nemá hůř než oni (když nepočítáme Moniku Babišovou), ví tedy celý svět. To, že Oprah miluje patos všeho druhu a především tabulky sledovanosti svých rozhovorů také. Lze také říci, že je velmi pravděpodobné, že královskou rodinu tento skandál vyvolaný zbloudilým členem semkne ještě blíže dohromady.

Největším překvapením je tedy samotný princ Harry a jeho zoufalý čin nechat svou ženu kvůli penězům a popularitě očerňovat rodinu, bez které by nebyl vůbec nic a nemohl si ani dovolit luxusní sídla v nichž s manželkou a synem Archiem pobývali a pobývají. A že jich byla od začátku jejich vztahu již hezká řádka. To poslední se nachází v Montecitu na severu Los Angeles, stálo 14.6 milionů dolarů a mezi jejich nové sousedy patří již zmiňovaná Oprah Winfrey, dále Elle DeGeneres, Rob Lowe a George Lucas.

Dům má 9 ložnic a 16 koupelen, bazén, kino, kompletní tělocvičnu, lázně, knihovnu, kancelář, obrovský vinný sklep, moderní kuchyň, hernu, tenisový kurt, garáž pro pět aut a velké dětské hřiště.  

Podívejte se v jakém luxusu si rve Meghan Markle vlasy kvůli tomu, že si vzala jednoho z nejžádanějších svobodných mládenců nejen ve Velké Británii, ale na celém světě.

Česká televize celý rozhovor Oprah s Meghan a Harrym odvysílá tuto středu 1.4. ve 21:00.

 

lam
Diskuse ke článku