nahoru

Další nelegální párty v centru Prahy. Policie rozehnala večírek, na kterém bylo 60 lidí

pom, VaB, blesk.cz 5. dubna 2021 • 09:30
Video se připravuje ...
Nelegální večírek v centru Prahy, 4. dubna 2021.
• video: 
CNC / Václav Burian

Další nelegální párty v Praze. Desítky lidí se navzdory současným vládním nařízením sešly v jednom z bytů ve Vojtěšské ulici na Novém Městě. Na místo na základě oznámení vyrazili policisté.

Diskotéky, kluby, bary, hospody i restaurace jsou už několik měsíců z důvodu vládních nařízení zavřené, řada lidí však stále hledá cestu, jak vládní opatření obejít. Nejinak tomu bylo i o Velikonoční neděli. Policisté večer zasahovali ve Vojtěšské ulici, kde v jednom z bytů probíhala nelegální párty.

„Kolem 20. hodiny policisté na linku 158 přijali oznámení o tom, že se v jednom z podkrovních bytů ve Vojtěšské ulici koná večírek. Vyjeli na místo, kde zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě,“ řekl Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský. Před desátou policisté večírek rozpustili. „Celkem zkontrolovali a zadokumentovali 56 lidí, všichni byli oznámení příslušnému správnímu orgánu pro podezření z porušení vládních nařízení,“ dodal mluvčí. Tři lidé u sebe podle něj měli v malém množství drogy, marihuanu a pervitin. 

Více se dočtete ZDE >>>

pom, VaB, blesk.czZastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.