Restaurace Ve století

Restaurace Ve století Zdroj: www.vestoleti.cz

Rada č. 1 pro grilovací hody: Hlavně se neupejpat

Tentokrát se vydáme do restaurace, která má nejen vyhlášenou kuchyni se skvělou nabídkou vín, ale tento víkend se tam pořádají grilovací hody místního šéfkuchaře, jenž opravdu kouzlí s chutěmi.

Nekuřáci jsou stylově usazeni v kapli, zatímco zbytek restaurace je obklopen přírodou, dobovými prvky či jezírkem. Obrovitá terasa, na níž se dá i nemusí opalovat, pojme více než sedmdesát lidí. Můžete tedy pozvat široké příbuzenstvo na veliké grilovací hody za velice příznivou cenu. Z terasy je výhled na dětské hřiště plné prolézaček, klouzaček, s pískovištěm apod.

 

 

Z jídelního lístku nám zachutnalo především carpaccio z tuňáka. Je vynikající. O čedarových nugetkách ani nemluvě. To vše samozřejmě jen jako předkrm, jako hlavní chod doporučujeme kachní prsa, která zde dělají na vícero způsobů a k některým chodům mají vkusně doporučená vína.

 

Mimo jiné je v restauraci i malý penzión, jenž se dá perfektně využít po takových hodech, jaké tam každého návštěvníka tento víkend bezesporu čekají. Doporučujeme den předem nejíst, babičkám a tetičkám zakázat balit na cestu svačiny … a na místě se doslova přežrat. Taková „velká žranice“ jednou za čas prostě musí být! Malý výlet si pak můžete udělat na nedaleko vzdálený Karlštejn či do Koněpruských jeskyní.

 

Ve století Father Friendly - malé do článku Father Friendly - malé do článku | Reflex.cz

Husovo náměstí 11

Loděnice 267 12

www.vestoleti.cz