nahoru

Nové logo Škodovky: Pitva mimozemšťana za zpěvu Anastacie

Darek Šmíd 11. února 2011 • 12:53
škoda
škoda
• foto: 
skoda-auto.cz

Škodovka uspořádala tajnou párty v pražské „Hušák aréně“. Důvod k oslavě, utajené před očima veřejnosti, se vždycky najde. Tímhle bylo nové logo.

 

Škodovácká show proběhla za podobných bezpečnostních opatření, za jakých jsou v americké tajné základně Area 51 představovány ztroskotané mimozemské talíře novým prezidentům Spojených států. U vchodu do podzemního bunkru je tam prezidentovi odebrán mobilní telefon s fotoaparátem a pak už to jde ráz naráz: „Tak tohle jsme našli u Roswellu a tohohle jsme pitvali na tom videu.“ „V tom, co je na YouTube?“ zeptá se prezident. A muž s cigaretou mu odpoví: „V tom druhém, pane prezidente.“

 

 

Nové logo, které bude zdobit škodovky budoucnosti, v O2 aréně nikdo nevyfotil z podobných důvodů. Podle svědectví, například toho pro Lidové noviny, je ale to logo skutečně úplně nové, kupříkladu ten šíp už není zelený… a tím to asi tak hasne. Americká zpěvačka Anastacia, která na škodovácké párty s novým logem zazpívala, odletěla zpátky do Ameriky. Prodejci se rozešli do svých domovů. Po nikom, kdo o logu příliš mluvil, se prý zatím země neslehla.

 

 

Nové logo Škodovky je mimozemský artikl. Stejně jako létající talíře ho až na několikatisícový okruh zasvěcených nikdo neviděl - a přesto všichni tuší, jak vypadá. Jen díky tomu má teď ten nadpozemský švunk, bez něhož by to pro lidi byly „jenom další auťáky“. Stejně jako ty létající talíře.Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.