nahoru

Černá, béžová i šedá jsou pryč. Letošní podzim obarví váš šatník do pestřejších barev

-bam- 3. října 2021 • 16:00
Podzimní barvy
Podzimní barvy
• foto: 
Pexels

Nejatraktivnější módní sezóna je konečně tu. Podzim, doba vrstvení, kombinování letních kousků s teplejšími svršky. Čas, kdy se ještě nechceme rozloučit s dlouhými šaty, zároveň se ale trochu těšíme na cardigany, kožené bundy a mokasíny. Jaké trendy nás v nadcházejícím období čekají a které kousky by v naší skříni rozhodně neměly chybět? To prozrazuje nový Fashion trend report od GLAMI.

Doby, kdy v kurzu byla černá, béžová a šedá, jsou pryč. Letos se těšte na poměrně výrazné barvy. Mezi nejžhavější odstíny se řadí žlutá, modrá, fialová. Vedle nešlápnete ani s červenou, růžovou či zelenou. Z tohoto výčtu jasně vyplývá jedno - odvažte se a nebojte se divokých kombinací. Přece jenom je podzim do určité míry prodloužené léto, a tak buďte kreativní, odvážné a především zářivé.

V kurzu budou i potisky a vzory. Vedle nešlápnete ani s puntíky, ať už s malými a jemnými, nebo s velkými a výraznými. A jaké vzorované kousky byste si měly pořídit? Skoro všechny: šaty, sukně, svetry, mikiny, kalhoty, ale i bundy a kabáty!

Velkým hitem podzimní a zimní sezóny budou pletené vesty. Ano, správně. Ten kousek, který byl in především v minulosti. Jejich hlavní výhodou je to, že je můžete nosit na několik způsobů. V kurzu budou také péřové bundy. Než ale nastoupí to pravé zimní počasí, ještě si užijte to nejlepší: chvíle pro kabáty a bundičky. Ve vašem šatníku by v žádném případě neměl chybět kabát z umělé kůže. Stylovější kousek byste těžko pohledaly. Právě pod něj skvěle navrstvíte zmíněnou pletenou vestičku. Nevzdávejte se jej ani v chladnějším počasí. 

-bam-


Klíčová slova: móda, oblečení, podzim


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.