Petra Pavičová odmítla dělat catering jako ostatní | Reflex.cz
nahoru

Petra Pavičová odmítla dělat catering jako ostatní

Komerční prezentace14. května 2019 • 00:00
Petra Pavičová odmítla dělat catering jako ostatní
foto: FoodIN

Foodin Catering povýšil cateringovou službu na gastronomický zážitek s lokálním příběhem. Tady už nejde o obyčejné zajištění občerstvení společnosti na večírku unifikovanými jednohubkami, ale o řízenou exkurzi do tajů a chutí různých oblastí a poznávání příběhů místních farmářů, pěstitelů a výrobců.

Příběhy úspěšných žen, které vás inspirují..

Od “korporátu“ k vlastnímu podnikatelskému snu

Před pěti lety se Petra rozhodla od základu změnit svůj život. Opustila manažerskou židli ve velké telekomunikační společnosti a udělala tak první krok ke splnění svého snu. Později se svým manželem založila Foodin Catering, ale netoužila se zařadit mezi všechny ty cateringové společnosti s neosobním přístupem. Chtěla to zkrátka dělat jinak a dodat její nabízené službě přidanou hodnotu: netradiční catering z lokálních surovin a produktů s osobním příběhem jednotlivých dodavatelů. Za tři roky dokázala z nuly vybudovat firmu s pozicí renomované značky, která je dnes vyhledávaná pro svoje originální pojetí cateringu se skvělými chuťovými požitky, ale i zážitky.

Catering jako cesta k poznání lokálních dodavatelů

Právě důraz na lokálnost potravin je pro Foodin klíčový. Odlišuje je to od jiných cateringových společností, nakupujících ingredience od velkých dodavatelů, hypermarketů a přeprodejců. Petra všechny suroviny a produkty pečlivě vybírá a nakupuje napřímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Neustále se snaží objevovat nové a nové dodavatele, aby měla jistotu, že svým klientům nabízí to nejlepší z dané lokality. Osobní kontakt s místními producenty jí umožňuje nasát jejich příběh, který pak při samotné cateringové službě předává svým klientům.

Od farmářů ke klientům

Přes počáteční nesnáze, které byly způsobené časově náročným objevováním a vybíráním těch nejlepších dodavatelů masa, zeleniny, ovoce a dalších potřebných produktů k přípravě lokálního cateringu, ale i hledáním klientely, která pochopí a ocení novátorský přístup, je dnes Foodin společností, připravující catering  i pro tak velké a významné klienty jako je společnost Microsoft, Ikea, Hewlett Packard, LMC, Tchibo, Česká spořitelna a mnoho dalších. Objednáním cateringu u Foodin získá klient nejen kvalitní občerstvení, ale zároveň také skvělý pocit, že svou volbou podporuje českou produkci.

Catering s domácí atmosférou

Foodin Catering svůj servis připravuje s ohledem na co nejdomáčtější atmosféru. V nabídce najdete domácí kravské, ovčí, kozí sýry, telecí, jehněčí, hovězí, krůtí a vepřové maso od malých chovatelů, dále čerstvou, ale i nakládanou zeleninu, pestrou škálu domácích pest, marmelád, dressingů, domácích omáček a mnoho dalších vlastních produktů. Vše je servírované ve stylu La Provence a na designovém nádobí od českých umělců. Převážná většina pokrmů je připravována v bio kvalitě, na své si přijdou i vegetariáni a vegani. Petra se snaží být se svým týmem pro své zákazníky maximálně flexibilní, proto připraví catering prakticky kdekoliv. Tomu pak může být přizpůsobeno i samotné menu. Vše záleží na přání klienta.

Osobní přístup je pro Petru velmi důležitý a to nejen v případě spolupráce s dodavateli, ale i klienty.  Na základě osobního setkání připraví catering tak, aby maximálně odpovídal klientově představě, ale vždy za použití lokálních zdrojů s příběhem.

Zaujal vás Petry příběh? A měli byste zájem se o Foodin Cateringu dozvědět více? Potom navštivte jejich stránky www.foodin.cz.

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější