Síť wi-fi pro celou domácnost, bez starostí. Nejmodernější technologie nemusí být nutně složitá | Reflex.cz
nahoru

Síť wi-fi pro celou domácnost, bez starostí. Nejmodernější technologie nemusí být nutně složitá

Komerční prezentace9. května 2019 • 00:00
• foto: 
Shutterstock

Zařízení MR2200ac s inteligentní sítí Mesh Wi--Fi a nejlepšími možnostmi rodičovské kontroly v odvětví je navrženo tak, aby zajistilo připojení a bezpečnost pro všechna vaše zařízení i uživatele.

Vyzkoušejte se zařízením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a přidejte další, až budete připraveni rozšířit své pokrytí ještě dál.

CHYTRÁ SÍŤ WI-FI VŠUDE KOLEM VÁS

Několik zařízení MR2200ac může společně vytvořit systém, který zajistí připojení k síti Wi-Fi v každém koutě vašeho domova. Ať už budete kdekoli, můžete využívat stále stejnou síť Wi-Fi. Rozšiřte existující síť Wi-Fi s RT2600ac o další jednotku MR2200ac nebo vytvořte kompletní síťový systém s více směrovač i MR2200ac. Technologie Tri-band s podporou MU-MIMO umožňuje připojeným zařízením MR2200ac dosáhnout maximální rychlosti Wi-Fi a snižovat přetížení. Díky algoritmům zabudovaným v systému SRM je nasazení neuvěřitelně snadné.

Systém se sám inteligentně nakonfiguruje, sám se optimalizuje, a dokonce je schopen se i sám opravit, abyste měli vždy co nejrychlejší přístup k internetu.

VYTVOŘTE ONLINE SVĚT BEZPEČNÝ PRO SVÉ DĚTI

Chceme, aby naše děti byly online v bezpečí, i když s nimi nejsme. Služba Safe Access vám pomůže stanovit pravidla pro každé z dětí, aniž byste museli řešit nastavení rodičovské kontroly všech jejich zařízení. Bezpečný přístup (Safe access) vám umožní pochopit internetové návyky dětí v různých věkových kategoriích a pomáhá vám chránit je před online nebezpečím.

NASTAVENÍ A ÚDRŽBA SÍTĚ ODKUDKOLI

Ať už to děláte ze smartphonu nebo počítače, nastavení MR2200ac a spuštění internetu trvá doslova jen pár minut. Snadno spravujte síť na dálku, z jakéhokoli zařízení, s bezplatnými službami QuickConnect a DDNS.

Foto 

NEJMODERNĚJŠÍ ZABEZPEČENÍ

Síťový router Synology MR2200ac nabízí reporty o hrozbách DNS/IP, které chrání síť před škodlivými webovými stránkami. Certifikovaný nejnovějšími bezpečnostními standardy Wi-Fi včetně WPA3-Personal, WPA3-Enterprise a OWE, MR2200ac vybavuje domácí, obchodní a otevřené sítě Wi-Fi lepší obranou proti snoopingu a dalším útokům. MR2200ac chrání veškerá připojená zařízení: IP kamery, chytré zvonky, poplašné systémy... MR2200ac zřizuje několik vrstev ochrany, čímž chrání vaši síť před každodenními kyberútoky.

Foto 

POKROČILÉ FUNKCE VPN

S balíčkem doplňků VPN Plus Server můžete svůj MR2200ac přeměnit na výkonné, a přesto intuitivní řešení VPN. Server VPN Plus poskytuje zabezpečení a pohodlí vzdálené pracovní síti, když potřebujete vzdálený přístup k interním síťovým zdrojům. Vyzkoušejte tuto nejmodernější technologii. Data, které přijímáte a sdílíte přes internet, tak budou bezpečné. Surfujte bez obav s oceněným IT produktem roku v kategorii Home

Foto 

Podívejte se na něj na www.synology.cz nebo online na Alza nebo CZC.

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,750
23,060
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější