Proč si pořídit renovovaný notebook místo nového | Reflex.cz
nahoru

Za stejnou cenu více muziky. Proč si pořídit renovovaný notebook místo nového

Komerční prezentace10. května 2019 • 00:00
• foto: 
MB TECH BB

Sháníte pro sebe nebo pro někoho ze svého okolí kvalitní PC nebo notebook a nechcete za něj utratit příliš mnoho? Alternativou pro vás může být renovovaná technika. V čem je výhodnější a proč se vyplatí právě vám?

Renovovaný není repasovaný

Pozor, toto si lidé velmi často a rádi pletou. V případě renovovaného kousku si rozhodně nekupujete pokažený nebo opravovaný kus. Pracuje se s technikou, která je ve 100 % stavu a tu pak čistí, testují a obnovují tak, aby byla na co nejvyšší úrovni jak po funkční, tak vizuální stránce. Jen 5 % všech strojů vyžaduje výměnu komponentů – a stroje po takové výměně jsou ještě více testované.

Za stejnou cenu daleko víc muziky

A nejen muziky. Za cenu nových plasťáků, neboli levných plastových notebooků, totiž můžete mít renovovaný stroj business třídy s hliníkovým tělem a opravdu výkonnými komponenty. Na Refurbished najdete ty nejlepší kousky značek HP, Dell, Lenovo nebo Fujitsu-Siemens. Naprostá většina notebooků má minimálně 8 GB RAM, procesory i5 a SSD disk. To zní mnohem lépe, než plastový model za podobnou cenu v běžném obchodě. Těšit se můžete také na úplně novou klávesnici s českou diakritikou, kterou je při renovaci vybavený každý notebook.

Dostupný servis a až 5letá záruka

A kdybyste přece jen váhali, zda „pro jistotu“ nekoupit úplně nový kus, nabízí společnost při koupi další množství výhod – samozřejmostí je dvouletá záruka, kterou si můžete prodloužit až na pět let, opravdu rychlý servis, eko balení a široká síť partnerů. U těch si můžete svůj vybraný kousek nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet.

Refurbished podporuje malé prodejny u nás i na Slovensku

Refurbished se svým konceptem prodeje renovované techniky podporuje klasické malé počítačové prodejny. V Česku mezi nimi získala už 65 partnerů a stále roste. Co ji ale ještě odlišuje od konkurence je její přístup k přírodě. Levné plastové notebooky jsou totiž neekologické a neekonomické. Renovací techniky ušetřila společnost množství přírodních zdrojů – v prvé řadě dává do oběhu techniku, která díky své kvalitě poslouží více než jen pár let, a v té druhé snižuje množství nakoupených nekvalitních plastových notebooků, které by vzhledem k jejich kvalitě - nekvalitě po pár měsících používání skončilo v koši nebo servisu.

Že je renovovaná technika budoucností dokazuje i to, že za loňský rok prodala firma na Slovensku více než 35 tisíc kusů renovované výpočetní techniky.

 

Komerční prezentaceMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Jedno vyhrocené hlasování aneb Hamáček jako Švejk a Zeman jako nadstrážmistr Flanderka
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Babiš v důsledku demonstrace na Letné definitivně ztratil autoritu
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější