nahoru

Vejce, prostě jen vejce aneb Jak získat 30 milionů lajků a se stát rekordmanem Instagramu

Jakub Němec 14. ledna 2019 • 17:11
Vejce, prostě jen vejce aneb Jak získat 30 milionů lajků a se stát rekordmanem Instagramu
foto: Instagram

Ke globálnímu úspěchu někdy stačí opravdu málo. Ilustrační fotografie obyčejného hnědého slepičího vajíčka se stala nejlajkovanějším snímkem v historii sociální sítě Instagram. Za 11 dní od publikování posbírala již více než 30 milionů lajků (počet lajků navíc stále narůstá v řádu desetitisíců za minutu). Hravě tak předstihla předchozího rekordmana. Fotografie americké modelky Kylie Jennerové, na níž se fanouškům loni v únoru pochlubila svou čerstvě narozenou dcerou, totiž nasbírala „jen“ 18,3 milionů lajků.

Instagramový účet @world_record_egg, který vdechl legendárnímu vaječnému příspěvku 4. ledna 2019 život, vznikl s jediným cílem – pokořit dosavadní světový rekord v počtu lajků. Nyní již rekordní fotografie vejce byla publikována s doprovodným textem: „Pojďme společně pokořit světový rekord a získat nejvíc lajků na Instagramu... To dáme!“. A světe div se, ono se to opravdu podařilo.

Vejce to natřelo i Justinu Bieberovi

Dosavadní rekordmanka Kylie Jennerová, členka rodinného klanu Kardashianů, reagovala na vaječného rekordmana videem, na kterém rozbíjí vejce.

Fotka vejce odsunula na třetí místo zásnubní snímek Justina Biebera a Hailey Baldwinové. A kdo se v žebříčku nejpopulárnějších fotek na Instagramu umísťuje za nimi? Zjednodušeně řečeno, mrtví rappeři, fotbalista a především Kylie Jennerová. Ta v první desítce obsazuje hned čtyři pozice!

Tohle jsou další úspěšní lapači lajků:

4. Fotografie amerického rappera známého jako XXXTentacion publikovaná jako poslední před jeho smrtí.

5. Kylie Jennerová a její dcera podruhé.

6. Fotografie rappera Mac Millera, kterou po jeho smrti publikovala jeho bývalá přítelkyně Ariana Grande.

7. Rodinná vánoční fotka fotbalisty Christiana Ronalda.

8. A zase Ronaldo. Tentokrát příspěvek, kterým oznámil svůj přestup z Realu Madrid do Juventusu Turín.

9. Tohle je prostě vyvolená dvojce Instagramu – Kylie Jennerová a její dcera potřetí.

10. To neuhádnete! Kylie Jennerová a její dcera počtvrté.

Kylie Jennerová s Christianem Ronaldem ovládli i druhou desítku nejúspěšnějších instagramových příspěvků historie – mezi 11. a 20. místem najdete 3 další fotky Jennerové a dokonce 5 dalších snímků Ronalda.

Podívejte se na nejpopulárnější  instagramové fotky:

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře