nahoru

Ještě levnější nákupy na internetu? Využijte slevové kupóny

Prezentace klienta 7. prosince 2018 • 00:00
Nakupujte s dvojitou slevou.
Nakupujte s dvojitou slevou.
• foto: 
Netiq s.r.o.

Nakoupit dnes jen tak bez přemýšlení se zbytečně prodražuje. Nemusíte se stát „slevolovcem“. Ale když už vás dokonce samotné e-shopy před finálním odesláním objednávky dráždí tím, že vás vyzývají k zadání slevového kupónu, proč se po nějakém nepodívat.

Slevy jsou dnes běžným marketingovým tahákem. Všechny je však odsledovat bývá oříšek. Navíc, vy chcete pouze výhodně nakoupit, ne se zabývat lovením slev. Nejjednodušším způsobem je využívat k levnějším nákupům specializovaný slevový portál. Slevovykupon.net je službou, která slevy hlídá za vás. Pořád nevíte, jak takový portál funguje?

Slevy přehledně na jednom místě

Nejde o slevový portál, na kterém získáte zboží či služby za akční cenu. Je to služba, díky které nepřehlédnete možnost využít aktuální slevy a výhodné nabídky na shopech, kde zrovna nakupujete. Jsou to různé specifické i menší obchody, ale samozřejmě především velcí giganti, jako jsou Mall, Bonprix, Kasa.cz, ZOOT, Notino, 4Home, Pilulka, Bonami, Okay, Feedo, Baťa, Astratex, Krasa.cz, Lekarna, eObuv.cz, Conrad, Patro, Dormeo, Answear či Alza.

Slevovykupon.net je dnes největší službou se slevovými kupóny a akčními nabídkami v České republice. Výhodou je přehlednost systému, ve kterém se velice snadno zorientujete, i když jej jdete využít poprvé, nebo tuto službu využíváte jen sporadicky. Kupónový portál dnes sleduje akční nabídky a kupóny u 12 175 obchodů. Takový přehled si bez pomoci této služby nemáte šanci nikdy udělat. Aktuálně zde najdete 1202 slevových kupónů a 22 426 akčních nabídek.

Kam pro vzorky zdarma?

Zajímavým bonusem je přehled míst, kde můžete získat vzorky zdarma. Slevovykupon.net ví aktuálně o 189 podobných nabídkách a hlídá za nás další. Přehledně zde najdete, jaké katalogy si máte možnost nechat poslat zdarma, kde získáte vzorky výrobků a za jakých podmínek, najdete tady přehled různých free výukových lekcí, ale i nabídky celých kurzů, ebooků a jiných benefitů, za které nemusíte platit.

Nechybí ani přehled možností zapojit se do soutěží

Rádi se účastníte různých soutěží, kde máte možnost vyhrát zboží či služby zdarma, nebo alespoň za výhodnější cenu? Tak i ty za vás nyní Slevovykupon.net hlídá. Aktuálně si máte díky tomuto přehledu možnost zasoutěžit až ve 189 soutěžích. A některé jsou určitě zajímavé. Těmi nejvyhledávanější jsou různé soutěže o zboží pro děti, o dětské knížky i o kosmetické výrobky či kosmetické služby zdarma.

Levnější nakupování vás nezdrží ani při nákupu dárků

Pořád je čas na nákup vánočních dárků online. Zkuste nyní při nákupech ušetřit. Nijak vás to nezdrží, ani se vám nákupy nezkomplikují. Právě naopak. Zkuste právě web Slevovykupon.net využít jako místo pro hledání inspirace. Podívejte se, které e-shopy aktuálně nabízí slevový kupón, za jakých podmínek, případně na které zboží. A podle toho vyberte letošní vánoční dárky. Na stránkách dokonce naleznete speciální kategorii Dárkové zboží a hobby, kde najdete slevové kupóny e-shopů, jež se na dárky specializují.

Co třeba zážitkové dárky? Ty jsou velice oblíbené i proto, že je lze nakupovat pomalu hodinu před tím, než si rodina sedne pod vánoční stromek a začne rozbalovat dárky. Ale takto hektickému nakupování se raději vyhněte. Z Vánoc máme mít radost a ne stres.

Dárky ale hledejte i v jiných kategoriích. Slevové kupóny se před Vánocemi hodí u oblečení, hraček, zdravotních pomůcek i výživových doplňků, u elektroniky – domácí, počítačové, i pokud jde o mobilní telefony, knihy a samozřejmě u šperků i kosmetiky. Velkým hitem jsou však i dárky v oblasti vzdělávání. Co tak věnovat třeba kurz výuky cizího jazyka? Teď navíc za výhodnou cenu díky slevovému kupónu.

Vánoční pamlsky a vaření levně

Díky slevovým kupónům však před vánočními svátky ušetříte, i pokud jde o nákup různých lahůdek či pamlsků. Šetříte vlastně dvakrát. Protože už samotné nákupy v e-shopech vás vyjdou levněji než v kamenných obchodech. Se slevovým kupónem ušetříte ještě více.

Takto výhodně nakoupíte oříšky, marcipán, dokonce kvalitní alkohol, kávu... Prostě vše, co chcete mít na slavnostní štědrovečerní tabuli, co potřebujete k vaření a k pečení, a vše, čím zamýšlíte pohostit hosty, které o Vánocích očekáváte.