nahoru
Zajímavosti
Každý z nás má své království, kterým žije

Pivovar Krušovice objevuje osobní království

Prezentace klienta 17. října 2017 • 00:00
• foto: 
Heineken Česká republika

Ať už tě baví a naplňuje cokoliv, pivovar Krušovice chce být na cestě k Tvému království s tebou. Království může pro každého znamenat něco jiného. Pro někoho je to parta přátel, se kterou tráví čas, pro jiného je to koníček, kterým žije. Může to být odvaha zkoušet nové věci, prožívat nové zážitky nebo posouvat svůj život kupředu.

Objev i ty v sobě „Tvoje království"

Každý má své „KRÁLOVSTVÍ“, ve kterém žije. Nezáleží na tom, jestli jde o sbírání zážitků, překonávání sama sebe, zdolávání výzev nebo užívání si samotného okamžiku. Právě v tom tkví kouzlo života.

Pivovar Krušovice bude vždy tvým věrným parťákem při každé aktivitě, kterou miluješ! Ať už jsi sportovní nadšenec, rád trávíš čas v prostředí nedotčené přírody nebo u jednoho stolu s partou přátel či rodinou. Vždy je to tvůj svět, tvoje království.


Ať už se rozhodneš zdolat Mount Everest nebo se potopíš do hlubin Tichého oceánu, nikdy to nevzdáš. Tvůj úspěch, tvoje království! Pokud nejsi takový dobrodruh, zajdi se s přáteli pobavit na festival nebo společně vyrazte do přírody na piknik. Je jedno, jak velká nebo malá Tvoje království jsou. Jedno máme společné – pivo Krušovice.