Podnikatelé fakturují z mobilu i v poušti | Reflex.cz
nahoru

Podnikatelé fakturují z mobilu i v poušti

Komerční prezentace19. června 2018 • 00:00
• foto: 
Solitea Česká republika, a.s.

Podnikání je dnes náročnější než kdy dřív. Na pomoc proto přichází mobilní fakturace – jako superhrdina, skrývající se v kapse nejednoho podnikatele.

Náročné cestování od jednoho zákazníka k druhému a rychlé řešení problémů z auta nebo letištní haly. Podnikatelé toho musí zvládat dost. Podáním ruky a uzavřením obchodu jim navíc práce zdaleka nekončí. Přichází totiž další povinnosti. Ještě nedávno na unavené podnikatele čekala kvůli fakturaci cesta zpět do kanceláře. Ve stresu a na úkor volného času. To už je naštěstí minulostí.

Špičkové firmy zabývající se online fakturací si potřebu podnikatelské volnosti a mobility dobře uvědomily a rozhodly se podnikatelům jejich práci usnadnit. Řešení tak přináší softwary nebo služby, které online fakturaci dostávají i do chytrých telefonů a umožňují vystavovat doklady kdykoliv a odkudkoliv. Přesně na takovém principu šetření času funguje iDoklad. Jeho mobilní aplikace je určena pro všechny operační systémy – iOS, Android i Windows Phone. Pohodlně, jednoduše a rychle.

Mobilní fakturační zaříkávadlo: vždy, všude a jednoduše

Práce v aplikaci je navíc stejně snadná a rychlá jako na velkém monitoru počítače a rozsah funkcí je prakticky stejný. Přímo v mobilu lze vystavovat faktury, pracovat s ceníky i kontakty, vyhledávat ve svých seznamech nebo odesílat e-maily zákazníkům.
 Ať už jste v kanceláři, na služební cestě nebo na dovolené v Karibiku, ke své agendě se dostanete vždy a všude. Právě pohotovosti aplikace si její uživatelé cení nejvíc.

Stejně jako Tomáš Habas, zakladatel internetového obchodu Andrew Wright: „Někdy potřebuji fakturu vystavit z mobilu, někdy z počítače v kanceláři, jindy u sebe mám jen tablet nebo notebook. iDoklad tohle řeší, jakmile se přihlásím, jsem ve svých fakturách. Kdekoliv.” To ale není jediná výhoda iDokladu. Jednoduše ho propojíte i s EET aplikací Profi Účtenka a všechny doklady uvidíte na jednom místě ve svém online účetnictví.


Fakturujte bezpečně třeba z nejsušší pouště světa

Zabezpečení aplikace je stejné, jaké používají ty největší světové banky. Aplikace se také jednoduše přizpůsobí i cizímu jazyku a měně, takže můžete bez obav fakturovat třeba tisíce kilometrů od domova. Tak jako Martin Zemánek, kameraman dakarské rallye, který potřebuje vystavovat své doklady i uprostřed pouště: „I když hodně cestuji, můžu mít účetnictví stále u sebe na mobilu nebo tabletu. Vystavím fakturu a odešlu ji – třeba z Íránu a v angličtině.”

Podnikatelé mají díky mobilní aplikaci iDoklad dokonalý přehled i naprostou volnost. Hodiny, které jim dřív zabralo složité fakturování od stolu, tak dnes mohou věnovat něčemu mnohem užitečnějšímu – samotnému businessu.

Advertisement

Komerční prezentaceMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější