Sex s duchy? Ženy tvrdí, že už mají živých mužů dost | Reflex.cz
nahoru

Sex s duchy? Ženy tvrdí, že už mají živých mužů dost

Martin Mrázek9. prosince 2017 • 13:21
Sex s duchy? Ženy tvrdí, že už mají živých mužů dost
foto: Facebok

Ve Velké Británii se v posledních dnech řeší poměrně kuriózní trend. Hned několik žen totiž veřejně vystoupilo v médiích s tím, že dávají před reálnými partnery přednost duchům. To by se dalo z psychologického hlediska ještě pochopit, kdyby hned vzápětí dané Britky nedodávaly, že právě s duchy zažívají ten nejlepší sex v životě.

Vše odstartovala 26letá Sian Jameson, která před časem odjela z města na venkov, aby mohla po těžkém rozchodu začít znovu. Pro deník The Sun uvedla, že právě tam do jejího života vstoupil Robert. Muž z portrétu visícího v pronajatém domě nad krbem. Jednoho dne se prý zkrátka probudila vedle něho.

„Byl velmi něžný a jemně hladil mé tělo. Během milování jsem vycítila spoustu věcí – jako třeba že se jmenuje Robert a že žil před sto lety. Nemluvili jsme. Bylo to jako kdybychom komunikovali pomocí telepatie. Jeho tělo bylo hebké a lehké. I když ležel na mně, byl hrozně lehoučký. Bylo to celé zvláštní, ale sex to byl úžasný,“ tvrdí Sian Jameson.

Aby Ježíšek ani letos nešlápl vedle: 6 komiksů, které byste měli najít pod stromečkem

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a v talkshow This Morning záhy vystoupila s podobným tvrzením žena s tajuplným jménem Amethyst Realm. Ta tvrdí, že se začala s duchy sexuálně stýkat již před 10 lety a od té doby nebyla s živým mužem. Dokonce kvůli tomu zrušila i zásnuby.

„Jednou přijel ze služebky o den dřív a říkal, že viděl skrz okno siluetu muže,“ popsala Amethyst rychlý konec vztahu. „Když se bývalý snoubenec odstěhoval, začali jsme mít sex úplně všude v domě. Živí muži mě teď vůbec nezajímají,“ uvedla v ranní show britské stanice ITV.

Oporu nacházejí tyto ženy dokonce i u celebrit. Například excentrická zpěvačka Ke$ha mluvila o erotickém zážitku s duchem již před pěti lety. Bylo to prý strašidelné, ale to dle Američanky k takovému sexu zkrátka patří. Není asi třeba dodávat, co si o podobných příbězích myslí lidé, kteří byli alespoň ve vrátnici jakékoliv vzdělávací instituce. V komentářích na sociálních sítích ale převládá radost z toho, že se dané ženy díky svým zálibám určitě nerozmnoží.

Andrej Babiš premiérem: Vládní příběh bez jasného závěru
Bohumil Pečinka 8. prosince 2017 • 16:26

Andrej Babiš premiérem: Vládní příběh bez jasného závěru

Vážným problémem bude robotizace, řada lidí se neuplatní, říká kandidát na prezidenta …
Chystáte se do Dubaje? Přibalte si lyže a zkuste místní sjezdovku v lyžařském areálu…

 Klíčová slova: duchové, sex, zajímavosti


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Srpen 1968 a 1969: Fotograf a režisér Josef Ráž vzpomíná na chvíle, kdy šli Češi proti Čechům
PREMIUM X Evangelium podle Mansona: Pologramotný vůdce sekty, vrah, co nezabíjel, a miláček popkultury
PREMIUM X Proč miluju Dalmácii aneb Malé vyznání velkého českého dovolenkáře středního věku
PREMIUM X Zelený Raoul: Tajemství hradního sklepení aneb Vstup přísně zakázán!
PREMIUM X Tenkrát v Hollywoodu: Příběh Quentina Tarantina a jeho zatím posledního filmu

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější